Новини

Симоненко фактично став захищати сепаратистів у Донецьку, Луганську.

“Заявляючи про якісь сценарії, я завжди стверджував, що націоналісти проводять проамериканську і прозахідну політику…Виявляється, ви виконували сценарій не США, а Росії по знищенню незалежності України, по розколу України. Ви ці приклади показали, і громадяни їх об’єктивно правильно використовують. Ви робите все, щоб залякати людей, ви арештовуєте людей, ви розв’язали боротьбу проти інакомислення…” – говорив Симоненко.

Після цього депутати від Свободи виштовхали його з трибуни, і почалася бійка. Спікер ВР Олександр Турчинов оголосив перерву на 10 хвилин.

Після того комуністи і переважна більшість “регіоналів” залишили сесійну залу.

Очевидно, що комуністи не повернуться, а регіонали, за словами лідера фракції Олександра Єфремова попрямували на засідання, щоб вирішити, чи працювати далі у сесійній залі.

—————————————————————————————————————–

Хто зараз напише, що Михальчишин і свободівці давши по пиці комуністам роблять картинку для кремля – самі є кремлівськими тролями. Чому? Бо суфлери Путіна – комуністи, які вільно у Верховній Раді УКРАЇНИ озвучують позицію кремля, а на сході організовують сепаратистські шабаші, не мають ніякого права навіть рота відкривати! Слава Україні! Комуняку – на гілляку!!!

Олександр Аронець

Петр Николаевич вдруг понял, что сейчас его будут бить. Возможно, даже ногами.

Taras Berezovets

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України