Авторські статті

“Регіонали” намагаються всадити кума Азарова в крісло міського голови Ірпеня

Колишній міський голова Ірпеня Володимир Скаржинський збирає підписи депутатів міської ради на підтримку свого повернення на посаду. Кум Азарова В.Скаржинський має підтримку серед забудовників міста, яким свого часу він дозволяв здійснювати будівництво з брутальним нехтуванням вимогами законодавства.

7 квітня 2014 голова псевдогромадської організації “Координаційної Ради Ірпінського регіону” Іван Лехман подав звернення до Ірпінської міської ради на ім’я вже звільненого з посади міського голови В.Скаржинського з проханням до останнього “терміново повернутися до виконання своїх професійних обов’язків на посаді Ірпінського міського голови”.

Нагадаємо, що 25 лютого 2014 року голова Ірпінської міськради Володимир Скаржинський (кум Миколи Азарова) подав заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Заяву про звільнення сесія Ірпінської міської ради відразу задовольнила. На прохання журналіста прокоментувати зроблену заяву, голова громадської організації Іван Лехман просто видер в нього телефон, на який представник ЗМІ здійснював відеозапис. Завдяки тому, що ці події відбувалися біля міської ради і було багато свідків, журналістові вдалося повернути телефон (відео: http://youtu.be/dCzDvahrzA0).

Події, пов’язані з наміром повернути кума Азарова в крісло міського голови Ірпеня, пов’язані з тим, що виконувач обов’язків міського голови, секретар Ірпінської міської ради свободівець Богдан Мельничук за 1 місяць перебування на посаді викрив та оприлюднив масу незаконних оборудок з землею, вирубкою лісів, незаконним будівництвом та фактами заборгованости забудовників за платежами до б’юджету міста. З цього приводу в березні 2014 року прокуратура подала низку судових позовів щодо забудовників. Також було виявлено та демонтовано кілька торгових кіосків та рекламних щитів, які не мали жодного дозволу на встановлення. Як відомо, незаконно встановленні рекламні носії належали колишньому першому заступнику міського голови, депутату обласної ради від Партії регіонів Ігорю Борзилу.

Виконувач обов’язків міського голови, секретар Ірпінської міської ради свободівець Богдан Мельничук зазначив: “Оскільки виникла загроза незаконному будівництву та передачі земель у “потрібні руки”, деякі депутати-забудовники в кінці березня цього року створили псевдогромадську організацію “Координаційна Рада Ірпінського регіону”, метою якої є повернення екс-мера на посаду та захист незаконних забудов міста. Є інформація, що колишній очільник міста зібрав вже 17 підписів депутатів Ірпінської міськради, які не проти, щоби кум Азарова повернувся в міськраду. На сесії ради, яка відбудеться 10 квітня, мешканці Ірпеня побачать, як голосують депутати, яких свого часу вони обрали”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України