Василь Скрипничук: “Обласна рада надасть матеріяльну допомогу сім’ям загиблих майданівців”

Сім’ям загиблих в боротьбі зі злочинним режимом Януковича, які проживають на теренах Прикарпаття, Івано-Франківська обласна рада надасть матеріяльну допомогу. Про це під час прес-конференції 25 лютого 2014 року повідомив голова Івано-Франківської обласної ради свободівець Василь Скрипничук.

За його словами, на одному з найближчих пленарних засідань сесії обласної ради депутати спеціяльно розглянуть питання про надання або ж одноразової матеріяльної допомоги сім’ям загиблих майданцівців, або ініціюватимуть ухвалення окремої програми, що передбачатиме надання постійної щомісячної допомоги сім’ям загиблих героїв. Розмір допомоги, що її виділять з обласного б’юджету, депутати визначатимуть самостійно.

“Переконаний, що частину видатків з обласного б’юджету ми обмежимо, спрямувавши натомість зекономлені кошти на допомогу сім’ям загиблих українських героїв”, – повідомив Василь Скрипничук.

Голова обласної ради також додав, що за результатами проведених ним переговорів із забудовниками, йому вдалося домовитися про надання квартир сім’ям загиблих місцевих активістів. “Я зустрівся з представниками індивідуального будівельного бізнесу, за результатами чого було ініційовано надання сім’ям загиблих представників нашої области двокімнатних квартир у новобудовах в Івано-Франківську”, – відзначив свободівець.

Допомогти родичам учасників Майдану Василь Скрипничук закликав й усіх небайдужих, адже ті, віддавши своє життя, подарували кожному із нас шанс на гідне майбутнє.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh