Авторські статті

Василь Скрипничук: “Обласна рада надасть матеріяльну допомогу сім’ям загиблих майданівців”

Сім’ям загиблих в боротьбі зі злочинним режимом Януковича, які проживають на теренах Прикарпаття, Івано-Франківська обласна рада надасть матеріяльну допомогу. Про це під час прес-конференції 25 лютого 2014 року повідомив голова Івано-Франківської обласної ради свободівець Василь Скрипничук.

За його словами, на одному з найближчих пленарних засідань сесії обласної ради депутати спеціяльно розглянуть питання про надання або ж одноразової матеріяльної допомоги сім’ям загиблих майданцівців, або ініціюватимуть ухвалення окремої програми, що передбачатиме надання постійної щомісячної допомоги сім’ям загиблих героїв. Розмір допомоги, що її виділять з обласного б’юджету, депутати визначатимуть самостійно.

“Переконаний, що частину видатків з обласного б’юджету ми обмежимо, спрямувавши натомість зекономлені кошти на допомогу сім’ям загиблих українських героїв”, – повідомив Василь Скрипничук.

Голова обласної ради також додав, що за результатами проведених ним переговорів із забудовниками, йому вдалося домовитися про надання квартир сім’ям загиблих місцевих активістів. “Я зустрівся з представниками індивідуального будівельного бізнесу, за результатами чого було ініційовано надання сім’ям загиблих представників нашої области двокімнатних квартир у новобудовах в Івано-Франківську”, – відзначив свободівець.

Допомогти родичам учасників Майдану Василь Скрипничук закликав й усіх небайдужих, адже ті, віддавши своє життя, подарували кожному із нас шанс на гідне майбутнє.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.