Авторські статті

Ігор Мірошниченко вважає за необхідне створити Міністерство свободи слова та інформації

Перезавантаження Національної ради з питань телебачення та радіомовлення повністю проблему безпеки інформаційного простору не вирішить. У держави є потреба створення Міністерства свободи слова та інформації. Про це заявив заступник голови парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Ігор Мірошниченко 25 лютого 2014 року в коментарях журналістам.

За словами націоналіста, національна рада з питань телебачення та радіомовлення була одним із найбільш корумпованих органів державної влади, торгувала ліцензіями, заробляла сотні тисяч гривень, а в підсумку здала весь інформаційний простір сусідній державі. Парламентар вважає, що саме через відсутність будь-якої інформаційної безпеки сьогодні Україна має значну частину проблем, які виливаються в порушення територіальної цілісности та ксенофобські заяви, зокрема україноненависників. Усе це – наслідки діяльности Нацради і не тільки чинного, а й попереднього складу. Саме діяльність Нацради значною мірою призвела до розколу країни.

“Ми попереджали Партію регіонів та Комуністичну партію, що їхня діяльність та їхні кадрові призначення своїх партійців та поплічників на посади членів Нацради так просто не минуться, – зазначає свободівець. – Тепер ніякого морального та законного права претендувати на посаду члена Нацради не мають люди, які були у Партії регіонів чи мають прихильність до неї. Відповідно, цей орган буде сформовано із фахівців, яких запропонує громадськість. Ніяких представників Коломойського, Ахметова, Фірташа не буде, як і не буде представників телерадіоорганізацій, що належать залежним або пов’язаним із ними людям. В етері має бути свобода слова”.

Окрім того, на переконання народного депутата, має бути негайно припинено пропаганду сусідньої країни. Також націоналіст запевнив: якщо Нацрада не буде цього робити – він особисто рознесе її в друзки. За його словами, телеканали мають дотримуватися вимог законодавства та своїх програмних концепцій.

Ігор Мірошниченко також заявив, що нині держава має насамперед подбати про безпеку інформаційного простору.

“Проблему безпеки інформаційного простору перезавантаження Національної ради з питань телебачення та радіомовлення не розв’яже. На моє переконання, зараз у державі є потреба створення Міністерства свободи слова та інформації. Це міністерство мало би здійснювати безпеку інформаційного простору і забезпеченням ідеологічної складової, яка би об’єднала всю країну. Адже 23 роки Україну розтягали на шмаття, використовуючи інформаційний простір, який ще й досі в державі ніхто не контролює. Необхідно зробити це як найшвидше після сформування Кабінету Міністрів України та вирішення проблем та врятування економіки”, – зазначив свободівець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Правильно, дайош! Даже короче можно назвать – Министерство Правды ™, а что такое правда и свобода слова – объяснят наши нацисты… :))))

  2. Правильно, даже короче можно назвать: Министерство Правды! А что такое правда и свобода – всем разъяснят нацисты… :))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.