Винні у масових вбивствах людей відповідатимуть перед Міжнародним трибуналом, – Турчинов

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у вівторок представив колективу працівників Центрального апарату Генеральної прокуратури України в.о. Генерального прокурора України Олега Махніцького.

О.Турчинов зазначив, що після трагічних подій, що відбулися в останні місяці, «ми фактично отримали нову країну, у якій люди більше не будуть допускати, щоб їх били по обличчю, країну, у якій люди не будуть більше миритися з відсутністю правосуддя, із замовними рішеннями, з корупцією».

«Люди хочуть жити у вільній, європейській країні, не хочуть стояти на колінах та відчувати себе рабами», – додав він.

«Ті, хто винен у масових вбивствах людей, будуть відповідати перед українським судом, і, не виключаю, перед Міжнародним трибуналом, а головне – перед судом Божим, – також заявив О.Турчинов. – Ми повинні у найкоротший час повернути віру людей у те, що злочинці повинні бути покарані, а прості люди – захищені».

Керівник парламенту наголосив, що останніми роками силові структури працювали у невідповідності до законодавства, перетворилися на репресивні органи. У цьому контексті О.Турчинов закликав «кардинально реформувати» систему правоохоронних органів, а також вжити заходів для наведення порядку в країні і захисту її громадян, викорінення корупції. При цьому він висловив переконання, що представники силових структур, які «зберегли гідність, душу, відповідальність, повинні залишатися і працювати на країну».

«Питання виживання країни – це питання, як швидко ми можемо відновити владу, яка зможе захищати країну, домівки, наших дітей», – зазначив керівник парламенту.

«Українці готові захистити свою країну, відновити її, підняти її велич, повернути повагу до неї в усьому світі. Ми повинні реалізувати наш історичний європейський вибір, відновити наш потужний економічний потенціал, пишатися тим, що ми – українці, – підсумував він. – І тут для працівників прокуратури безліч завдань, які треба робити негайно і ефективно».

Говорити мало пане Турчинов. Вже який день пройшов, а все головних винуватців не затримано. Добкін, Кернес, Колісниченко на волі… Саме головне Янукович та Клюєв. Один Януковчи у розшуку… Де інші? Чи ви буде саджати лише виконавців вбивств, тим самим  лишити головних винуватців до наступних злочинів в Україні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh