Авторські статті

Винні у масових вбивствах людей відповідатимуть перед Міжнародним трибуналом, – Турчинов

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у вівторок представив колективу працівників Центрального апарату Генеральної прокуратури України в.о. Генерального прокурора України Олега Махніцького.

О.Турчинов зазначив, що після трагічних подій, що відбулися в останні місяці, «ми фактично отримали нову країну, у якій люди більше не будуть допускати, щоб їх били по обличчю, країну, у якій люди не будуть більше миритися з відсутністю правосуддя, із замовними рішеннями, з корупцією».

«Люди хочуть жити у вільній, європейській країні, не хочуть стояти на колінах та відчувати себе рабами», – додав він.

«Ті, хто винен у масових вбивствах людей, будуть відповідати перед українським судом, і, не виключаю, перед Міжнародним трибуналом, а головне – перед судом Божим, – також заявив О.Турчинов. – Ми повинні у найкоротший час повернути віру людей у те, що злочинці повинні бути покарані, а прості люди – захищені».

Керівник парламенту наголосив, що останніми роками силові структури працювали у невідповідності до законодавства, перетворилися на репресивні органи. У цьому контексті О.Турчинов закликав «кардинально реформувати» систему правоохоронних органів, а також вжити заходів для наведення порядку в країні і захисту її громадян, викорінення корупції. При цьому він висловив переконання, що представники силових структур, які «зберегли гідність, душу, відповідальність, повинні залишатися і працювати на країну».

«Питання виживання країни – це питання, як швидко ми можемо відновити владу, яка зможе захищати країну, домівки, наших дітей», – зазначив керівник парламенту.

«Українці готові захистити свою країну, відновити її, підняти її велич, повернути повагу до неї в усьому світі. Ми повинні реалізувати наш історичний європейський вибір, відновити наш потужний економічний потенціал, пишатися тим, що ми – українці, – підсумував він. – І тут для працівників прокуратури безліч завдань, які треба робити негайно і ефективно».

Говорити мало пане Турчинов. Вже який день пройшов, а все головних винуватців не затримано. Добкін, Кернес, Колісниченко на волі… Саме головне Янукович та Клюєв. Один Януковчи у розшуку… Де інші? Чи ви буде саджати лише виконавців вбивств, тим самим  лишити головних винуватців до наступних злочинів в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України