Поради

Ваше тіло розумніше, ніж ви думаєте – налаштуйтеся на знання, якими воно намагається поділитися

Прислухайтеся до мудрості свого тіла!

Протягом століть лікарі намагалися знайти точки дотику між фізичним і психологічним здоров ям. І настав час, коли наука почала закликати найсильніші зв’язки, завдяки яким емоції, поведінку і духовне життя безпосередньо впливає на стан людей в цілому.

Як показують дослідження в області медицини розуму і тіла, емоції і моделі мислення здатні стати причиною виникнення дисбалансу в організмі, а такі методи лікування, як гіпноз, візуалізація, медитація і йога, можна використовувати для відновлення рівноваги і зміцнення здоров’я. Людський розум і тіло зв’язуються між собою на фізичному і хімічному рівні.

По своїй суті, мозок являє собою апаратне забезпечення організму, що дає вам можливість переживати метальними стану, які в сукупності називаються «розумом». Цьому поняттю «розуму» підпорядковані всі психічні стани, включаючи розумовий процес, переконання, уявлення і емоції. Різні ментальні стани здатні чинити як позитивний, так і негативний вплив на функціональну діяльність організму.

Тіло людини – це храм думок, накопичив величезну кількість мудрості. Через наше тіло проходить велика кількість потоків позитивної енергії, які нам можуть допомогти досягти позитивних результатів.

Медитація – це самий ефективний метод досягнення зосередженості. Крім того, ця практика дозволяє підтримувати зв’язок між нашим розумом і тілом, що підвищує ступінь усвідомленості наших дій.

Медитація використовується зовсім не для того, щоб стати іншим, новим або навіть кращою людиною. Мова йде про підвищення рівня усвідомленості та відкриття нових горизонтів цього світу, а не про відключення своїх думок та емоцій. Через медитацію людина вчиться спостерігати за всіма цими процесами без осуду.

І, врешті-решт, можливо, він стане краще їх розуміти. Існує кілька видів медитації, і вибір необхідного виду обумовлюється вашим психологічним типом, звичками і характером.

Видами медитації, які отримали найбільшу популярність, вважаються метта бхавана, медитація сканування тіла, усвідомленого дихання, кундаліні-йога, дзадзен.

Для встановлення міцної взаємозв’язку між розумом і тілом, людина повинна вміти чути своє тіло. Для чого йому потрібно бути уважним і терплячим слухачем.

Використання гарячої води є досить ефективним засобом, що допомагає розслабити розум, щоб ви могли звернути увагу на своє тіло. Нижче ви зможете познайомитися з технікою, яка допоможе почути мудрість свого тіла.

Приймаючи душ, закрийте очі і відчуйте, як вода стікає по вашому тілу. Зберігайте спокій і не дозволяйте думкам доставляти вам занепокоєння. Сконцентруйтеся на своїх фізичних відчуттях. Трохи помасажуйте шкіру, щоб тіло відчуло себе краще.

Ви прийшли з роботи і, швидше за все, відчуваєте себе дуже втомленим. Перебуваючи під душем, спробуйте визначити ту частину вашого тіла, яка відчуває самі неприємні відчуття. Постарайтеся сконцентруватися на тому, щоб заспокоїти цю ділянку, не звертаючи уваги на все інше.

Для отримання більш ефективного результату нанесіть на цю область трохи лосьйону або масла, що буде сприяти посиленню відчуттів. Потім подумки поставте цієї частини тіла питання про ті, щоб вона хотіла вам сказати.

Гаряча вода розслабляє тіло і заспокоює розум, сприяючи встановленню стійкої зв’язку між ними.

Після заданого питання, в голові виникає думка, бачення або якийсь інтуїтивний сигнал. Не бійтеся довіряти своїм інстинктам і виконати вказівку. Це є вірною ознакою того, що ваше тіло спілкується з розумом.

Після цього ви можете зробити ті ж саме з іншими частинами тіла, в яких відчувається дискомфорт, або закінчити процес прийому душу.

Повторюючи цю техніку щодня, ви навчитеся чути мудрість свого тіла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України