Тепер буде складно: у США питанні про відновлення фінансування ВООЗ повністю знято з порядку денног

ВООЗ не виконала ультиматум Трампа і, як завжди, він зробив те, що обіцяв. Вчора було оголошено про остаточний розрив з ВООЗ і питання про відновлення фінансування повністю знято з порядку денного. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, йому особисто здаються дивними ті політики і політичні призначенці, які досі ще думали, що Трамп – це несерйозно і що він просто так тріпоче, а зробити – духу не хватить. І адже буквально щодня переконуються, що це людина справи, що це людина «сказав і зробив». Вони ніяк не можуть звикнути до нової реальності, а між тим – нова ера вже настала і не помітити це можуть тільки сліпі.

За словами Манна, ще один гіркій плач Європи на цю тему: Трамп анулював усі послаблення щодо Ірану, які залишилися після скасування ядерної угоди. Тепер європейських пособників іранської ядерної програми будуть суворо карати і це вже викликає трепет багатьох компаній, які годувалися на допомогу Ірану в створенні ядерної зброї. Ще один дуже жорстокий крок зроблений Трампом у відношенні Китаю: тепер в’їзд в США китайських вчених і навіть аспірантів буде заборонений, а кількість студентів, що навчаються в американських університетах буде істотно скорочено.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh