Авторські статті

Тепер буде складно: у США питанні про відновлення фінансування ВООЗ повністю знято з порядку денног

ВООЗ не виконала ультиматум Трампа і, як завжди, він зробив те, що обіцяв. Вчора було оголошено про остаточний розрив з ВООЗ і питання про відновлення фінансування повністю знято з порядку денного. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, йому особисто здаються дивними ті політики і політичні призначенці, які досі ще думали, що Трамп – це несерйозно і що він просто так тріпоче, а зробити – духу не хватить. І адже буквально щодня переконуються, що це людина справи, що це людина «сказав і зробив». Вони ніяк не можуть звикнути до нової реальності, а між тим – нова ера вже настала і не помітити це можуть тільки сліпі.

За словами Манна, ще один гіркій плач Європи на цю тему: Трамп анулював усі послаблення щодо Ірану, які залишилися після скасування ядерної угоди. Тепер європейських пособників іранської ядерної програми будуть суворо карати і це вже викликає трепет багатьох компаній, які годувалися на допомогу Ірану в створенні ядерної зброї. Ще один дуже жорстокий крок зроблений Трампом у відношенні Китаю: тепер в’їзд в США китайських вчених і навіть аспірантів буде заборонений, а кількість студентів, що навчаються в американських університетах буде істотно скорочено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України