Війна рф проти України

В Житомирі продемонстрували українські антидронові комплекси

У Житомирському військовому інституті пройшли навчальні збори з демонстрацією різних українських комплексів протидії безпілотникам. У них брали участь фахівці безпілотних літальних апаратів підрозділів силових структур.

Передає Мілітарний.

Протягом кількох днів учасники зборів теоретично і практично працювали для того, аби вдосконалити систему використання БпЛА для пошуку визначених цілей в умовах протидії засобів радіоелектронної боротьби.

Позитивні оцінки від досвідчених фахівців з використання і протидії БпЛА отримали курсанти Житомирського військового інституту, що були дуже активними учасниками зборів.

Нота

На зборах було продемонстровано український комплекс радіоелектронної боротьби «Нота», що призначений для придушення БПЛА. Розроблений компанією «Трител».

Українські антидронові комплекси продемонстрували в Житомирі

«Нота» вперше було продемонстровано на публіці в рамках виставки «Зброя та безпека – 2018».

Комплекс здатен виявляти ворожі безпілотники на відстані до 20 км і нейтралізувати їх на відстані не менш як 15 км.

Стільниковий зв’язок може бути нейтралізований на відстані до 1000 м. Повний комплект обладнання “Ноти” важить 250 кг і обслуговується екіпажем з двох осіб.

RIFF-P

Також було показано мобільний комплекс протидії дронам RIFF-P. Розроблений фахівцями ТОВ «ІнтерПроІнвест».

Українські антидронові комплекси продемонстрували в Житомирі

Мобільний комплекс протидії дронам RIFF-P. Фото: Генштаб ЗСУ

Він призначений для боротьби з безпілотними літальними апаратами роторного типу – квадрокоптерів, гексакоптерів тощо.

RIFF-P створена на базі українського автомата «Малюк», що має компонування bullpap (ударно-спусковий механізм і магазин розташовані у прикладі позаду спускового гачка).

Вага становить 4,8 кг, що дозволяє одній людині легко з нею вправлятися. Радіус пригнічення сигналів супутникової навігації, управління та відеосигналів – 1500 м.

Запас роботи акумуляторів – 60 хвилин безперервної роботи, але є можливість замовити додаткові акумулятори. RIFF-P має направлену антену з кутом розкриття 20 градусів. Вихід радіочастотного живлення – 100 Вт (4 смуги).

ANTIDRONE-M

На зборах була показана антидронова рушниця ANTIDRONE-M компанії «Квертус», що призначена для боротьби з безпілотними літальними апаратами.

Українські антидронові комплекси продемонстрували в Житомирі

Український комплекс протидії дронам ANTIDRONE-M компанії «Квертус» Фото: Генштаб ЗСУ

Заявлено, що переносний український комплекс ANTIDRONE-M здатен пригнічувати роботу БПЛА на відстанях від 200 до 1500 метрів. Система має розширений частотний діапазон, характерний для військових БПЛА. Призначений для використання в підрозділах ротної та взводної ланок для захисту опорних пунктів, місць постійної чи тимчасової дислокації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України