Економіка

В Україні запустили платформу з перевіреними вітчизняними виробниками військових товарів

Команда «Робота в тилу» запустила платформу «Виробники в тилу». На ній зібрані українські виробники, які працюють на забезпечення військових потреб.

Передає ain.ua.

Мета платформи — зібрати перевірених виробників з якісним сертифікованим товаром та скоротити час на логістику і транспортування. Вона також дозволить розвантажити волонтерів, до яких постійно звертаються сотні людей з подібними запитами «де знайти надійне спорядження?».

«Замість того, щоб закуповувати речі з-закордону і чекати тижні поки приїде вантаж, можна знайти перевіреного виробника, який знаходиться у сусідньому регіоні. І як результат, купівля українського стимулюватиме економіку країни. Гроші будуть циркулювати всередині країни і не покидатимуть її межі», – Артур Федоренко.

На момент публікації, у платформу додано вже понад 50 виробників, які пропонують спорядження та супутні речі. Оформити замовлення можна безпосередньо зв’язавшись із виробником на сайті, або звернувшись за вказаними контактами.

В Україні запустили платформу з перевіреними вітчизняними виробниками військових товарів

Додатися до платформи може будь-який виробник. Розміщення – безплатне. Головна умова – пройти 5 стадій перевірки.

    Компанії перевіряються на зв’язки з РФ чи Білоруссю. Тим самим, команда має на меті переконатися, що серед пропозицій немає товарів поганої якості, яка шкодитиме військовим. Це можливо завдяки алгоритмам, наданих компанією YouControl.Товари, які потребують сертифікації (бронежилети, пластини), розміщуються тільки за наявності сертифікатів та результатів відстрілу.Важливими критеріями допущення до хабу також є: попередній позитивний досвід в інших волонтерів і відгуки самих військових щодо якості товару.

Перевіркою займається команда із семи модераторів. Вони також допомагають виробникам розмістити товар на платформі. Перевірка одного виробника, як зазначають представники «Виробник в тилу», займає до 10-15 хвилин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України