Техно

На окупованих територіях українці втрачають доступ до банківських програм

Бердянці скаржаться, що навіть якщо є можливість підключитися до мережі інтернет, скористатися банківськими картками через додатки банку – можливості немає. Пов’язано це з тим, що інтернет-оператори в місті тепер працюють через кримські мережі.

Про це повідомляє Оперативний штаб Бердянського виконкому в Телеграм.

Аналогічна ситуація у Мелітополі.

“Банки запевняють, що всі кошти на рахунках мешканців окупованих територій буде збережено.
Доступ до програм буде, якщо відновиться український мобільний зв’язок. Також банкіри запевняють, що якщо у вас все-таки вдалося якимось чином зайти в банківську програму, через «кримський» трафік, то побоюватися за збереження персональних даних та коштів користувачів не варто. Програмне забезпечення досить захищене, щоб ні до даних клієнтів, ні до їхніх коштів ніхто не мав доступу, крім них самих”, – йдеться в повідомленні.

Мелітопольські паблики повідомляють, що у місті та районі частково працює український оператор “Водафон” та інтернет від провайдера “Квазар Лінк”. Багато хто шукає інтернет на вулиці. Місця там, де “ловить” можна впізнати за скупченням людей.

З початку війни в Україні окупанти втратили 31 150 осіб особового складу. Ворог деморалізований. Такі цифри у Росії не озвучують і ретельно приховую. Російська пропаганда підносить росіянам іншу “правду”, далеку від реальності. Україні взагалі не така, як була на початку», – повідомив радник голови ВП Михайло Подоляк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України