Новини з Австрії

Через холодну зиму домогосподарства в Австрії спожили енергії на 10 відсотків більше

Ця зима була трохи холоднішою, ніж попередня в Австрії. Відповідно домогосподарства Відня спожили більше центрального опалення і газу в минулому опалювальному сезоні 2020/21 року.

В цілому жителі Відня спожили енергії для опалення майже на десять відсотків більше, ніж в попередньому сезоні.

Однак у порівнянні з довгостроковим середнім показником це було все ж на 3 відсотки менше. При середній температурі 5,3 градуса опалювальний період у Відні з початку жовтня 2020 року до кінця березня в значній мірі відповідав середньому довгострокового рівня. Просто в порівнянні з попереднім роком – однієї з найбільш м’яких зим – було значно холодніше.

Постачальник енергії підкреслює, що фактичні витрати на опалення сильно залежать від вашої власної поведінки. Мають велике значення тип і настройки опалення, теплоізоляція і загальний стан будівлі. Будь-кому, хто проводить більше часу вдома, наприклад в домашньому офісі,  потрібно більше енергії. Зниження температури в приміщенні на один градус економить шість відсотків теплової енергії.

Зимовий рекорд опалення припав на 11 лютого. О 8 годині ранку при зовнішній температурі мінус 6,6 градусів пікова потужність становила 2 086 мегават (МВт). Але це не історичне значення, тому що таке значення було досягнуто 3 березня 2018 року зі 2 414 МВт. Для порівняння: в середній зимовий день пікова теплова потужність становить близько 1 600 МВт. Березень і жовтень було помітно холодніше: попит на центральне опалення був на 16 і 18 відсотків вище, ніж у попередньому році. З початку жовтня 2020 року до кінця березня 2021 роки знадобилося близько 4 831 000 МВт центрального опалення.

Побутове споживання газу в районі Відня також було вищим. За даними електромереж, зростання склало близько дев’яти відсотків у порівнянні з минулим роком.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України