Через холодну зиму домогосподарства в Австрії спожили енергії на 10 відсотків більше

Ця зима була трохи холоднішою, ніж попередня в Австрії. Відповідно домогосподарства Відня спожили більше центрального опалення і газу в минулому опалювальному сезоні 2020/21 року.

В цілому жителі Відня спожили енергії для опалення майже на десять відсотків більше, ніж в попередньому сезоні.

Однак у порівнянні з довгостроковим середнім показником це було все ж на 3 відсотки менше. При середній температурі 5,3 градуса опалювальний період у Відні з початку жовтня 2020 року до кінця березня в значній мірі відповідав середньому довгострокового рівня. Просто в порівнянні з попереднім роком – однієї з найбільш м’яких зим – було значно холодніше.

Постачальник енергії підкреслює, що фактичні витрати на опалення сильно залежать від вашої власної поведінки. Мають велике значення тип і настройки опалення, теплоізоляція і загальний стан будівлі. Будь-кому, хто проводить більше часу вдома, наприклад в домашньому офісі,  потрібно більше енергії. Зниження температури в приміщенні на один градус економить шість відсотків теплової енергії.

Зимовий рекорд опалення припав на 11 лютого. О 8 годині ранку при зовнішній температурі мінус 6,6 градусів пікова потужність становила 2 086 мегават (МВт). Але це не історичне значення, тому що таке значення було досягнуто 3 березня 2018 року зі 2 414 МВт. Для порівняння: в середній зимовий день пікова теплова потужність становить близько 1 600 МВт. Березень і жовтень було помітно холодніше: попит на центральне опалення був на 16 і 18 відсотків вище, ніж у попередньому році. З початку жовтня 2020 року до кінця березня 2021 роки знадобилося близько 4 831 000 МВт центрального опалення.

Побутове споживання газу в районі Відня також було вищим. За даними електромереж, зростання склало близько дев’яти відсотків у порівнянні з минулим роком.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh