Новини з Австрії

У Відні під час нападу на поліцейських застрелена пенсіонерка

У вівторок у Відень-Гітцінг була серйозна поліцейська операція. Спецназу WEGA довелося застрелити 67-річну жінку. Пенсіонерка померла від отриманого поранення.

У вівторок в 12.26 поліція виїхала на виклик в район Гітцінг. Жінка зі служби допомоги повідомила, що відвідувала 67-річну підопічну на її домашній адресу на Аухофштрассе. Жінка відкрила двері медсестрі і пригрозила їй ножем. Медсестра негайно втекла зі сходової клітки, а пенсіонерка пішла в свою квартиру.

Крім поліцейських з поліцейського управління Майдлінг, до місця події прибув спецпідрозділ WEGA. Спецназівці оточили під’їзд і постукали в двері квартири. Жінка відкрила двері і напала на поліцейських з ножем в руці. Щоб відобразити раптовий, небезпечний для життя напад, офіцери застосували електрошокер і зробили постріл з службової зброї. Жінка отримала поранення верхньої частини тіла.

Після того, як пенсіонерка впала, співробітники WEGA вилучили ніж і негайно приступили до надання першої допомоги. Екстрені служби Віденської професійної рятувальної служби взяли на себе подальшу медичну допомогу. Вони доставили жінку на рятувальному вертольоті в лікарню, де вона померла.

Відповідні посадові особи WEGA в даний час отримують психологічну допомогу від Peer Support Федерального міністерства внутрішніх справ. Застосування вогнепальної зброї зі смертельними наслідками перевіряється співробітниками Державного управління кримінальної поліції Штирії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України