Міністерку з Австрії Христину Ашбахер звинувачують в науковому плагіаті та недостатньому знанні німецької мови

Плагіат, неправильні цитати, недостатнє знання німецької мови. Дипломна робота австрійського міністра Христині Ашбахер підриває всі наукові стандарти. Це стверджує експерт з плагіату Стефан Вебер.

Під час телевізійних виступів міністра праці та сім’ї Христині Ашбахер експерт зауважив погане знання німецької мови. Ось чому він замовив дипломну роботу міністра.

«Коротше кажучи: ця робота представляє собою справжню наукову катастрофу, і тому її краще віднести до області, не пов’язаної з наукою. Я рідко бачив таку скарбницю прикладів того, що не слід робити. Виникає питання: які риси зробили людину міністром? » Так пише на своєму веб-сайті (plagiatsgutachten.com) медійний вчений Стефан Вебер, відомий як «мисливець за плагіатом».

Робота Ашбахер, представлена ​​в Університеті прикладних наук Вінер-Нойштадт, суперечить всім науковим стандартам, пише Вебер. Він цитує деякі уривки з роботи, які дійсно мають серйозні лінгвістичні та стилістичні недоліки. Крім того, він також стверджує, що робота була «списана параграф за параграфом» і що вона «плагіат» її власних гіпотез.

У канцелярії міністра відповіли, що ці твердження повністю несподівані для них. З ними потрібно ознайомитися, а поки про це сказати нічого не можна.

Стефан Вебер вже викликав сенсацію декількома аналогічними звинуваченнями. В поле його зору потрапляли нинішній комісар ЄС Йоханнес Хан (ÖVP), директор Державної опери Богдан Рошіч, функціонер SPÖ Томас Дрозда. У справі Штирійського регіонального радника Крістіана Бухмана розслідування Вебера призвели до відкликання його докторського ступеня і відставку з поста регіонального радника.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh