В Україні повинен сформуватися уряд Майдану

“В Україні повинен сформуватись уряд Майдану, який буде урядом проти Януковича, за нову європейську Україну, де кожен українець відчує – ми таки перемогли і йдемо вперед в цих надскладних умовах”, – підкреслив голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк під час Народного віче на Майдані в неділю, 9 лютого.

Арсеній Яценюк наголосив, що завдання Майдану – “новий президент, новий уряд, новий парламент і нова європейська країна”.

Водночас зараз, за його словами, Янукович намагається затягнути опозицію “в тривалий процес різного роду перемовин, зустрічей, дискусій і засідань парламенту, які перетворюються на збіговисько, де купка зрадників з Партії регіонів нічого не хочуть голосувати”.

У цей час, наголосив Арсеній Яценюк “вони (влада. – ред.) крадуть і грабують країну”.

Він зазначив, що за три роки нинішньої влади борг країни зріс удвічі: “Тоді було 33 млрд. доларів, а станом на сьогоднішній ранок вони понабирали кредитів на 73 млрд. доларів. З їхніх же слів, віддавати ці гроші треба 26 років. Вони брали, а нам віддавати”.

“За три місяці із золотовалютних фонів НБУ пропало 3 млрд. доларів. Ми отримали знецінення національної валюти на 10%, а це – знецінені вклади, підвищені ціни, знову безробіття”, – підкреслив він.

“Якщо зараз ми не візьмемо в руки країну, не відсунемо режим Януковича і інших, які намагаються грабувати країну, золотовалютних резервів у кращому випадку вистачить на два місяці”, – додав Арсеній Яценюк.

За його словами, країна перебуває на межі банкрутства: “Українців хочуть остаточно зробити зубожілою країною”.

“Ми ніколи цього не допустимо, – наголосив він. – Нам треба буде брати відповідальність за країну, брати відповідальність за кожну людину і вже зараз думати, що робити завтра”.

“В Україні повинен сформуватись уряд Майдану, який буде урядом проти Януковича, за нову європейську Україну, де кожен українець відчує – ми таки перемогли і йдемо вперед в цих надскладних умовах”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

В інтерв’ю журналістам по завершенню віче він зазначив: “Якщо залишити все, як є, – вони остаточно збанкрутують країну і знищать її. Тому ми готові жертвувати власним рейтингом і власними політичними амбіціями. Зрозуміло, що зараз опозиції заходити в уряд – це політичне самогубство. Але на терезах – самогубство країни”.

Він також нагадав що західні партнери – США і ЄС – чітко зголосились на пакет економічної і політичної допомоги для нового українського уряду”: “Західні партнери перейшли від слів до діла. Уперше за наші 20 років незалежності вони сказали: ви – разом із нами, і ми готові допомогти Україні і українцям”.

“Наш рецепт перемоги – в Майдані, в нашій народній самообороні, в сотнях тисяч людей, які кожен день будуть іти до парламенту, до адміністрації президента, до Генпрокуратури, до СБУ, до податкової адміністрації, до кожної обласної адміністрації і скажуть: “Ми тут керуємо, а не ви. Слухайте нас дуже уважно, бо народний гнів, – найстрашніше, що ви можете отримати”. І тоді цей режим здатен впасти”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

One comment

  1. Лично я считаю, что правительство должно представлять интересы всех украинцев, а не только небольшого количества, собравшегося на майдане. И тут, как не крути, правы коммуняки – решить этот вопрос можно только референдумом

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh