Авторські статті

В Україні повинен сформуватися уряд Майдану

“В Україні повинен сформуватись уряд Майдану, який буде урядом проти Януковича, за нову європейську Україну, де кожен українець відчує – ми таки перемогли і йдемо вперед в цих надскладних умовах”, – підкреслив голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк під час Народного віче на Майдані в неділю, 9 лютого.

Арсеній Яценюк наголосив, що завдання Майдану – “новий президент, новий уряд, новий парламент і нова європейська країна”.

Водночас зараз, за його словами, Янукович намагається затягнути опозицію “в тривалий процес різного роду перемовин, зустрічей, дискусій і засідань парламенту, які перетворюються на збіговисько, де купка зрадників з Партії регіонів нічого не хочуть голосувати”.

У цей час, наголосив Арсеній Яценюк “вони (влада. – ред.) крадуть і грабують країну”.

Він зазначив, що за три роки нинішньої влади борг країни зріс удвічі: “Тоді було 33 млрд. доларів, а станом на сьогоднішній ранок вони понабирали кредитів на 73 млрд. доларів. З їхніх же слів, віддавати ці гроші треба 26 років. Вони брали, а нам віддавати”.

“За три місяці із золотовалютних фонів НБУ пропало 3 млрд. доларів. Ми отримали знецінення національної валюти на 10%, а це – знецінені вклади, підвищені ціни, знову безробіття”, – підкреслив він.

“Якщо зараз ми не візьмемо в руки країну, не відсунемо режим Януковича і інших, які намагаються грабувати країну, золотовалютних резервів у кращому випадку вистачить на два місяці”, – додав Арсеній Яценюк.

За його словами, країна перебуває на межі банкрутства: “Українців хочуть остаточно зробити зубожілою країною”.

“Ми ніколи цього не допустимо, – наголосив він. – Нам треба буде брати відповідальність за країну, брати відповідальність за кожну людину і вже зараз думати, що робити завтра”.

“В Україні повинен сформуватись уряд Майдану, який буде урядом проти Януковича, за нову європейську Україну, де кожен українець відчує – ми таки перемогли і йдемо вперед в цих надскладних умовах”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

В інтерв’ю журналістам по завершенню віче він зазначив: “Якщо залишити все, як є, – вони остаточно збанкрутують країну і знищать її. Тому ми готові жертвувати власним рейтингом і власними політичними амбіціями. Зрозуміло, що зараз опозиції заходити в уряд – це політичне самогубство. Але на терезах – самогубство країни”.

Він також нагадав що західні партнери – США і ЄС – чітко зголосились на пакет економічної і політичної допомоги для нового українського уряду”: “Західні партнери перейшли від слів до діла. Уперше за наші 20 років незалежності вони сказали: ви – разом із нами, і ми готові допомогти Україні і українцям”.

“Наш рецепт перемоги – в Майдані, в нашій народній самообороні, в сотнях тисяч людей, які кожен день будуть іти до парламенту, до адміністрації президента, до Генпрокуратури, до СБУ, до податкової адміністрації, до кожної обласної адміністрації і скажуть: “Ми тут керуємо, а не ви. Слухайте нас дуже уважно, бо народний гнів, – найстрашніше, що ви можете отримати”. І тоді цей режим здатен впасти”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Лично я считаю, что правительство должно представлять интересы всех украинцев, а не только небольшого количества, собравшегося на майдане. И тут, как не крути, правы коммуняки – решить этот вопрос можно только референдумом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.