Авторські статті

Заяви про штурм Українського дому не відповідають дійсності

Заяви про те, що ВО “Свобода” планує здавати Український дім, чи про те, що наші активісти нібито штурмували сьогодні Український дім, або будь-які инші не мають під собою жодного підґрунтя. Офіційно заявляю, що коли хтось і покидатиме Український дім, то активісти “Свободи” робитимуть це в останню чергу. Про це 9 лютого 2014 року під час брифінгу у прес-центрі Штабу національного спротиву заявив комендант Українського дому свободівець Юрій Левченко.

“Ніяких штурмів Українського дому нині не було. Усі служби там працюють у штатному режимі: і кухня, і їдальня, і бібліотека. Регулярно у нас відбуваються мистецькі вечори. Нещодавно ми замінили повністю каналізування Українського дому.

Інформація ж, яку поширюють у Інтернеті, по суті є спробою вчергове розколоти Майдан, посіяти сумніви між різними групами активістів та породити дискусії і домисли. Однак ми всі боремося проти режиму Януковича разом і зрештою таки здобудемо перемогу.

Тому офіційно заявляю, що ВО “Свобода” не збирається здавати Український дім. Як найорганізованіша сила Майдану ми стоятимемо на обороні наших локацій аж допоки центральний штаб Майдану не ухвалить відповідних рішень. А якщо таке рішення буде, то “Свобода” залишатиме будівлі останньою”, – заявив Юрій Левченко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України