Авторські статті

Медики Майдану запросили Богатирьову подивитися, як потрібно працювати

Медики Майдану запросили керівника Міністерства охорони здоров’я ознайомитись з роботою медичної служби – прототипом майбутньої системи охорони здоров’я України. Про це сьогодні на брифінгу повідомив координатор медичної служби Штабу національного спротиву Олег Мусій.

За його словами, на Майдані відносини між лікарем і пацієнтом повністю відповідають етичному кодексу лікаря, підписаному в 2009 році організаціями лікарів України.

“Ми чуємо заяви міністра охорони здоров’я, головного лікаря швидкої медичної допомоги Києва, різних чиновників від медицини про те, що медицина на Майдані начебто не відповідає ніяким нормам, а лікарі на Майдані шарлатани. Я офіційно через ЗМІ хочу запросити міністра Богатирьову, щоб вона прийшла і подивилась, як тут надається медична допомога – висококваліфіковано, можливо, навіть набагато краще, ніж в деяких закладах МОЗу”, – підкреслив він.

Мусій також підтвердив готовність надання безкоштовної кваліфікованої медичної допомоги всім постраждалим внаслідок сутичок.

Він наголосив, що хворі отримують не лише якісну, а й безкоштовну медицину допомогу.

Так, за його словами, за 2 місяці медслужба Майдану надала допомогу для більше ніж 70 тисяч людей. “Це і постраждалі під час силових наступів, і хворі із застудою”, – сказав Олег Мусій.

Крім того, за його словами, під час виконання професійних обов’язків, за неофіційними даними, постраждало близько 100 лікарів. На 2-х з них заведено кримінальні справи.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

 1. Богатирьова слаба і боягузка.Вона ніколи не прийде на Майдан. Радше на шопінг у брендовий бутік попреться.На Майдані треба відповідати на запитання народу України, у котрого до неї безліч запитань.Вона давно мала подати у відставку за накази, які надавали головним та черговим лікарям швидких допомог,лікарень, котрі, порушуючи клятву Гіппократа, цинічно здавали правоохоронцям поранених та скалічених в сутичках на Майдані, це зрада, так у війну не поступали медики, як поступили медики із пораненими.
  Але думаю, коли зміниться влада, ці медики мають відповісти за зраду своїх співгромадян, котрих зневажили і відправляли на подальшу смерть у сізо до лап катів у погонах.
  Це не по людськи!

  1. Вы видели операционные в подвале этих волонтеров???? ДА Я БЫ ИЗ ПОСЛЕДНИХ СИЛ РВАЛАСЬ В БОЛЬНИЦУ, ПОЛЗЛА БЫ ,ЛИШЬ БЫ МЕНЯ ЭТИ “МЕДИКИ” НЕ ЛЕЧИЛИ

 2. Полный дыбилизм. День не послушания,ГЕЙ, ГЕЇ. А работать кто за вас будеть музыканты.

  1. Как стало известно, в Амстердаме в узком кругу друзей первый заместитель главы администрации Президента Украины Ирина Акимова отпраздновала однополую «свадьбу» со своим пресс-секретарем Ларисой Доковой, сообщает Национальное бюро расследований Украины.
   Церемония состоялась после роскошного банкета на катере, плывущем по реке Амстел в центре столицы Нидерландов. После свадьбы новобрачные на розовом лимузине прибыли в Гранд Отель, где и провели ночь вдвоем.

 3. она не приедет-некогда.в луи-витон пришла новая коллекция…ей сечас не до работы.

  1. 100% ей это не надо, эта пластически натянутая подуставшая бабушка-кукла у которой голос как у гусыни лучше посмотрит на новые коллекции в модных бутиках и приобретет пару вещей за откаты и коррупцию в её ведомстве

  2. А вас устраивает такая система,где могут лечить только легкие заболевания, зеленкой помазать или подорожник приложить?А если что-то серьезное попадается,то они тут же отправляют больного куда -нибудь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.