Ми, учасники Революції гідности, вийшли на Майдан, аби своїм світлом перемогти їхню темряву!

“Незважаючи на те, що влада намагається розколоти нас, посіяти розбрат, зневіру й розчарування, Майдан не піддасться на провокації! Сьогодні оголошуємо про створення загальнонаціональної громадської організації “Народне об’єднання “Майдан”. Партизанськими вилазками блокуватимемо адміністративні будівлі, не даватимемо спокійно спати бандитам! І кожен, хто вертається додому, у міста й села, має організовувати осередки “Народного об’єднання “Майдан” на місцях. Ми створимо для режиму таке пекло, що банда нарешті зрозуміє – з народом треба рахуватися!”

Про це 22 грудня 2013 року на вічі “Одна країна – один Майдан!” оголосив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Свободівець зазначив, що поточний тиждень ознаменувався демонстрацією зневаги влади до волі народу. “Янукович поїхав на уклін до московського царя, аби здавати Україну – нашу землю. Він отримав кредит у 15 мільярдів доларів. Однак ці гроші – для олігархів, і вони не збираються вкладати їх у нашу економіку. Режим хвалиться “зменшенням ціни на газ”, однак ми знаємо, що ця “знижка” буде відчутною лише для олігархів. Попри це, ми здатні самі забезпечити себе і прогодувати цілу Европу. Ми спроможні збудувати державу гідних людей!

У четвер генпрокурор Пшонка дозволив собі знущатися над цілою нацією й принижувати українців. Його виступ – це не розслідування побиття студентів, це звинувачення майданівців. Водночас жодного слова про справжніх винуватців агресії – міліціянтів і так званих “тітушків”. Але у п’ятницю опозиції вдалося домогтись ухвалення закону про звільнення від кримінальної відповідальности учасників Майдану. Однак досі під цим документом немає підпису Януковича. Ми нагадуємо йому, що підписати цей закон – його обов’язок перед нацією, а не право!”

Також Олег Тягнибок оголосив про створення загальнонаціональної громадської організації “Народне об’єднання “Майдан”. “Партизанськими вилазками блокуватимемо адміністративні будівлі, не даватимемо спокійно спати бандитам! І кожен, хто вертається додому, у міста й села, має організовувати осередки “Народного об’єднання “Майдан” на місцях. Ми створимо для режиму таке пекло, що банда нарешті зрозуміє – з народом треба рахуватися!

У день сонцестояння ми, учасники Революції гідности, вийшли на Майдан, аби своїм світлом перемогти їхню темряву. Мільйони людей вийшли на вулиці, що призведе до краху цієї банди, яка вже чотири роки знущається з народу. Незважаючи на те, що влада намагається розколоти нас, посіяти розбрат, зневіру й розчарування, Майдан є. І це означає кінець антиукраїнського режиму!”, – заявив лідер “Свободи”.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh