Економіка

В Україні підвищать виплати батькам

В Україні почнуть платити більше батькам. Допомога піднімуть вже з 1 березня.

Нові виплати отримуватимуть багатодітні батьки. В Україні підвищиться розмір щомісячної допомоги для багатодітних батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей.

Так, на кожну третю та подальшу дитину, яка виховується у багатодітній сім’ї, розмір підвищення складе 400 грн.

Також на 166 грн буде підвищено мінімальний розмір державної допомоги для найбільш уразливих категорій громадян – осіб з інвалідністю та людей похилого віку, які не мають права на пенсію.

В Україні з 1 березня буде підвищено розмір держдопомоги для таких категорій українців:

  • батьків багатодітних сімей – на кожну третю та наступну дитину, які виховуються в таких сім’ях, щомісячна допомога збільшиться з 1700 грн до 2100 грн;
  • осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, а також осіб, які не мають права на пенсію, та осіб з інвалідністю, які отримують державну соціальну допомогу – розмір мінімальної допомоги буде підвищено з 1934 до 2100 грн.

При цьому, як повідомлялося раніше, українці можуть зіткнутися з тим, що виплату пенсій та соціальних виплат буде затримано. Коли українці зможуть отримати гроші та чому виплати можуть затримати. На сьогоднішній день йдеться про численні реформи та трансформації Пенсійної та Податкової систем.

При цьому субсидію не дадуть українцям, які мають квартиру, площа якої понад 130 кв. м, будинок – понад 230 кв. метрів; повнолітніх безробітних членів сім’ї; фінансові операції від 50 тис. грн.: новий автомобіль; борг за комунальні послуги понад 3 місяці або борги за аліменти 3 і більше місяців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України