В Україні хочуть створити національну авіакомпанію

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству інфраструктури прискорити процес створення національної авіаційної компанії.

“Глава уряду зазначив, що створення власної національної авіакомпанії буде сприяти виконанню відразу двох завдань: розвитку авіабудування і здешевлення квитків на внутрішні рейси … Новий глава Міністерства інфраструктури отримав завдання прискорити процес переговорів і роботи для створення такого національного авіаперевізника. Найближчим часом повинні бути укладені відповідні меморандуми”, – цитує Шмигаль пресслужба КМУ.

Глава уряду зазначив, що внутрішній авіаперевізник повинен купувати українські літаки, водночас ведуться переговори й про закупівлю літаків міжнародних виробників. Зокрема, такі переговори ведуться з трьома найбільшими світовими компаніями в цій сфері.

“Розвиток української національної авіакомпанії має сприяти й розвитку авіабудування в Україні. Держава вперше за 30 років почала активно замовляти літаки у наших заводів. Зокрема, досягнута домовленість і підписано контракти на постачання трьох літаків сімейства “Ан” для Збройних сил, а також двох літаків “Ан” для Міністерства внутрішніх справ”, – зазначив Шмигаль.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh