У Львові проведуть Форум відповідальних людей

У Львові відбудеться захід «Форум відповідальних людей», на якому упродовж двох днів 11-12 червня учасники матимуть унікальну можливість для зустрічі та натхнення, знайомства із непересічними спікерами та представниками різноманітних середовищ: громадського сектору, підприємців, культурних діячів, представниками духовенства, волонтерами, студентами та просто небайдужими людьми.

Темою цьогорічного Форуму є «Соціальна приязнь». Теми панельних дискусій: «Відповідальні бути Людиною», «Відповідальні мати цінності» (11 червня), «Відповідальні давати усвідомлено» (12 червня).

Спираючись на багатогранний досвід громадської діяльності спікерів, висвітлюватиметься тема соціальної приязні крізь призму цінностей у контексті різних середовищ: громади, культури, Церкви, бізнесу, влади. Як творити спільноту, вибудовуючи мережу довіри, як жити та споживати відповідально та які існують інструменти, аби ставати «кращою версією себе» – про це і багато іншого ділитимуться з учасниками спікери заходу: о. Андрій Зелінський, Алім Алієв, Єлизавета Бончужна, Сашко Горонді, Марина Попатенко, єпископ Віталій Кривицький, Наталя Саноцька та інші. Стежте за анонсами спікерів на сторінці Форуму: https://www.facebook.com/forumvidpovidalnyh/

У рамках Форуму учасники також пропрацюють практичні кейси на виїзних локаціях на теми цілей сталого розвитку з Іриною Фіщук на прикладі діяльності громадських організацій «Емаус-Оселя» та «Зелена коробка».

Крім того, організаторами заходу передбачено харчування та (за потреби) проживання учасників на період Форуму, кавові перерви та вечірні програми.

Реєстрація на Форум обов’язкова: https://forms.gle/mApUbwN8R3EzKijf8

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh