Духовне

У Львові проведуть Форум відповідальних людей

У Львові відбудеться захід «Форум відповідальних людей», на якому упродовж двох днів 11-12 червня учасники матимуть унікальну можливість для зустрічі та натхнення, знайомства із непересічними спікерами та представниками різноманітних середовищ: громадського сектору, підприємців, культурних діячів, представниками духовенства, волонтерами, студентами та просто небайдужими людьми.

Темою цьогорічного Форуму є «Соціальна приязнь». Теми панельних дискусій: «Відповідальні бути Людиною», «Відповідальні мати цінності» (11 червня), «Відповідальні давати усвідомлено» (12 червня).

Спираючись на багатогранний досвід громадської діяльності спікерів, висвітлюватиметься тема соціальної приязні крізь призму цінностей у контексті різних середовищ: громади, культури, Церкви, бізнесу, влади. Як творити спільноту, вибудовуючи мережу довіри, як жити та споживати відповідально та які існують інструменти, аби ставати «кращою версією себе» – про це і багато іншого ділитимуться з учасниками спікери заходу: о. Андрій Зелінський, Алім Алієв, Єлизавета Бончужна, Сашко Горонді, Марина Попатенко, єпископ Віталій Кривицький, Наталя Саноцька та інші. Стежте за анонсами спікерів на сторінці Форуму: https://www.facebook.com/forumvidpovidalnyh/

У рамках Форуму учасники також пропрацюють практичні кейси на виїзних локаціях на теми цілей сталого розвитку з Іриною Фіщук на прикладі діяльності громадських організацій «Емаус-Оселя» та «Зелена коробка».

Крім того, організаторами заходу передбачено харчування та (за потреби) проживання учасників на період Форуму, кавові перерви та вечірні програми.

Реєстрація на Форум обов’язкова: https://forms.gle/mApUbwN8R3EzKijf8

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України