Право

У Рівному жінка закохалася у свого грабіжника та почала з ним жити

У місті Рівному сталося курйозне пограбування: чоловік заліз у квартиру до місцевої мешканки та вкрав у неї ноутбук. Після цього він продав його, а гроші витратив він.

Далі справа набула несподіваного обігу: постраждала написала заяву правоохоронцям, оцінивши при цьому збитки від крадіжки у розмірі 3000 грн. Через два тижні злодюжка відзначився ще одним злочином: він відібрав мобільний телефон у випадкового перехожого, а потім здав його в ломбард.

Правоохоронці швидко розшукали чоловіка, після чого справу було передано до суду, а під час судового розгляду з’ясувалося, що підозрюваний та перша потерпіла зійшлися та почали проживати разом.

Підтвердила слова підозрюваного сама жінка під час судового засідання. Суд, враховуючи цю обставину, не став карати підозрюваного за цей епізод, тим більше жінка сама просила суддю не саджати злодія ноутбука до в’язниці.

Проте, судді все ж таки покарали злодія у зв’язку з тим, що раніше він мав не одну судимість за крадіжки. Тепер чоловікові доведеться відбути один рік та місяць обмеження волі у виправному центрі неподалік місця його проживання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України