Новини

Лікування псоріазу

Псоріаз вважається однією з найпоширеніших хвороб шкіри у світі. Він характеризується появою запальних висипань, що зливаються між собою та утворюють бляшки. Захворювання може виникнути у будь-якому віці, навіть у новонароджених, а його точні причини до кінця не вивчені. Сучасні методи терапії дозволяють досягти стійкої ремісії хвороби, але навіть сьогодні все ще залишається актуальним питання, як вилікувати псоріаз назавжди.

Фактори ризику та симптоми псоріазу

Серед основних причин виникнення цієї хвороби виділяють спадкову схильність. Генетичний фактор провокує порушення у роботі імунної системи людини, через що клітини шкіри не відновлюються належним чином. Процеси поновлення прискорюються, роговий шар не формується і шкіра не може виконувати свої основні функції.

Перебіг псоріазу може бути різним, оскільки виділяють численні різновиди хвороби, кожна з яких має свої характерні властивості. Проста форма псоріазу проявляється утворенням червоних плям, вони зливаються у бляшки та покриваються сірими лусочками. Зазвичай хвороба вражає покриту волоссям частину голови, згини колін та ліктів. Висипання може супроводжуватися сверблячкою.

Ефективні методи лікування псоріазу

Підходи до терапії цієї хвороби активно вдосконалюються і стають більш ефективними. Тому лікування псоріазу у Києві дозволяє розраховувати на стійку ремісію та відмінні результати. Замість консервативної терапії із системними та місцевими медикаментами вже доступні більш дієві методи, а саме:

  • фототерапія. Передбачає вплив на уражену псоріазом шкіру безпечним ультрафіолетом (UVB 311 НМ). Фототерапія допомагає позбутися висипу та мінімізувати ризики рецидиву хвороби;
  • ексимерний лазер. Ще один метод лікування, який допомагає отримати результати швидше, ніж при звичайній фототерапії. Використовується безпечний лазер 308 НМ, який має протизапальну дію та активує вироблення меланіну для відновлення шкіри;
  • імунобіологічна терапія. Один із найбільш інноваційних способів лікування псоріазу у Києві, ефективність якого вже підтверджена численними клінічними випробуваннями. Суть методу зводиться до введення особливих білків (моноклональних антитіл), які знімають місцеве запалення та усувають більшість проявів псоріазу. Така терапія використовується за відсутності ефекту від інших заходів лікування, у тому числі при середньо-тяжкому та тяжкому перебігу хвороби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України