В Римі тривають Міжнародні дні католицької видавничої справи

Представниця компанії «Google», що взяла участь в Міжнародних днях католицької видавничої справи, розповіла про нові виклики, які ставить перед видавництвами цифровий світ.

«Виклики цифрового світу перед католицькими видавництвами» – таку тему обговорювали в четвер, 27 червня 2019 р., учасники Міжнародних днів католицької видавничої справи, що тривають у Римі від 26 до 29 червня. Яким чином відповідати професійним вимогам «на цифрових платформах» в епоху фальшивих новин і підбурювань до ненависті? – таке запитання прозвучало з уст модератора другого дня заходу Редакційного Директора Дикастерії в справах комунікації Андреа Торніеллі.

Стратегії компанії «Google» для аналізу відеоматеріалів

На це запитання у своїй доповіді відповіла Джорджія Абелтіно, Директор відділу стосунків з інституціями та офіційних стратегій у Південній Європі компанії «Google». За її словами, в наш час, коли щохвилини на «YouTube» публікуються 500 відео, підбурювання до ненависті – це одна з найбільших проблем. Вона зазначила, що стратегія компанії «Google» в цьому сенсі дуже строга: вони визначають і блокують кожну публікацію такого змісту, використовуючи для цього спеціальні програми. Крім того, нещодавно «Google» прийняла на роботу 10 тисяч осіб, які займаються аналізом і контролем таких відеоматеріалів.

Бути активними в цифровому просторі

В інтерв’ю для VaticanNews вона додала, що перед усіма видавництвами постає виклик залишатися значущими в контексті, переповненому інформацією, вчиняючи власний якісний продукт видимим і важливим для публіки. Католицькі видавництва повинні намагатися насправді бути присутніми в цифровому просторі, і це не означає мати тільки власний веб-портал, а бути активними в соціальних мережах, провадячи там обговорення, бо, в іншому випадку, їх «засиплять» коментарями. А технологія, зі свого боку, пропонує засоби, які дозволяють видаляти коментарі, що підбурюють до ненависті, та  допомагають сприяти позитивному діалогові.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh