Результат стрільби закуплених в Чеській республіці боєприпасів до «Рапір» – кожен з них вразив ціль. Відео

Результат стрільби закуплених в Чеській республіці боєприпасів до «Рапір» (протитанкових гармат МТ-12) – кожен постріл у ціль

Передає УМП.

Під час стрільб в групі Центру контролю якості боєприпасів Командування Сил логістики ЗС України заміряли початкову, мінімальну, середню та максимальну швидкість.

У межах перевірки здійснено 16 пострілів у різних режимах роботи підривника на уповільнення й фугасну дію – кожен із пострілів спрацював штатно.

Всі ці показники свідчать про те, що боєприпаси УОФ12 відповідають заявленим технічним характеристикам.

Перевіряв 100-мм постріли УОФ12 чеського виробництва до гармати МТ-12 «Рапіра», на Рівненському військовому полігоні, артилерійський підрозділ однієї з окремих механізованих бригад Сухопутних військ.

Зазначимо, що відповідно до потреб Збройних сил України в пострілах УОФ12, значний дефіцит у яких виник через пожежі на арсеналах озброєння, Міністерство оборони України уклало відповідний державний контракт на закупку цього типу боєприпасів у Чехії.

У 2020 році боєприпаси пройшли ремонт із розбором всіх елементів, заміною пороху, пороховмісних складових та укомплектовані підривачами 2019-2020 років виготовлення.

В рамках випробувань закуплених боєприпасів до «Рапір» кожен з них вразив ціль (відео)

“Постріли закуплені за найнижчою ціною і як фактично нові. Ресурс зберігання складає не менше ніж 10 років”, – прокоментували у Міноборони.

Як зазначається, постачальником підтверджено визначені гарантійні строки служби, зберігання та технічні характеристики, що відповідають новій продукції та категорії. Боєприпаси поставлені в належному технічному стані та у тарі, придатній до використання у районах виконання визначених завдань.

Крім того, на Рівненському військовому полігоні проходять випробування 152-мм самохідної гаубиці DANA-M2 виробництва Чеської Республіки.

САУ проходить функціональні, ходові та вогневі тестування в умовах, максимально наближених до бойових.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh