Війна рф проти України

Результат стрільби закуплених в Чеській республіці боєприпасів до «Рапір» – кожен з них вразив ціль. Відео

Результат стрільби закуплених в Чеській республіці боєприпасів до «Рапір» (протитанкових гармат МТ-12) – кожен постріл у ціль

Передає УМП.

Під час стрільб в групі Центру контролю якості боєприпасів Командування Сил логістики ЗС України заміряли початкову, мінімальну, середню та максимальну швидкість.

У межах перевірки здійснено 16 пострілів у різних режимах роботи підривника на уповільнення й фугасну дію – кожен із пострілів спрацював штатно.

Всі ці показники свідчать про те, що боєприпаси УОФ12 відповідають заявленим технічним характеристикам.

Перевіряв 100-мм постріли УОФ12 чеського виробництва до гармати МТ-12 «Рапіра», на Рівненському військовому полігоні, артилерійський підрозділ однієї з окремих механізованих бригад Сухопутних військ.

В рамках випробувань закуплених боєприпасів до «Рапір» кожен з них вразив ціль (відео)

Зазначимо, що відповідно до потреб Збройних сил України в пострілах УОФ12, значний дефіцит у яких виник через пожежі на арсеналах озброєння, Міністерство оборони України уклало відповідний державний контракт на закупку цього типу боєприпасів у Чехії.

У 2020 році боєприпаси пройшли ремонт із розбором всіх елементів, заміною пороху, пороховмісних складових та укомплектовані підривачами 2019-2020 років виготовлення.

В рамках випробувань закуплених боєприпасів до «Рапір» кожен з них вразив ціль (відео)

“Постріли закуплені за найнижчою ціною і як фактично нові. Ресурс зберігання складає не менше ніж 10 років”, – прокоментували у Міноборони.

Як зазначається, постачальником підтверджено визначені гарантійні строки служби, зберігання та технічні характеристики, що відповідають новій продукції та категорії. Боєприпаси поставлені в належному технічному стані та у тарі, придатній до використання у районах виконання визначених завдань.

Крім того, на Рівненському військовому полігоні проходять випробування 152-мм самохідної гаубиці DANA-M2 виробництва Чеської Республіки.

САУ проходить функціональні, ходові та вогневі тестування в умовах, максимально наближених до бойових.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України