Війна рф проти України

Миколаївський суднобудівний завод відремонтує катер “Скадовськ” для ВМС України

U170 «Скадовськ»

Миколаївський Суднобудівний Завод (МСЗ) отримав перемогу в переговорній процедурі на ремонт патрульного катера «Скадовськ» Військово-морських сил України.

Зазначається, що переговорна процедура – це нова практика, що з минулого року впроваджується ВМС України у відносинах з суднобудівними та судноремонтними підприємствами.

Вона передбачає вивчення пропозицій від різних підприємств на виконання заданої роботи та конкурсний вибір переможця.

На відміну від відкритої тендерної процедури, за якої проходять ремонт кораблі Морської Охорони, переговорна процедура закрита та не передбачає оприлюднення пропозицій учасників.

Повідомляється, що це є певним кроком до конкурентної боротьби за цей ринок і ми сподіваємося, що ця практика буде вдосконалюватися, а командування ВМСУ забезпечить неупереджений вибір та дотримання домовленостей.

Зазначимо, «Скадовськ» (P170) до 1 листопада 1997 року мав назву «Гайдамака». Він відноситься до артилерійських катерів проєкту 1400М (шифр «Гриф-М»).

Технічні характеристики катерів проєкту 1400М:

    Водотоннажність: 39,7 тонниДовжина: 23,8 метраШирина: 5,0 метрівЕкіпаж: 10 осібОзброєння: в/к кулемет калібром 12,7 мм

Катер був побудований на Феодосійському суднобудівному заводі «Море» в 1990 році. Після прийомо-здаточних іспитів увійшов до складу ЧФ СРСР.

Миколаївський суднобудівний завод відремонтує катер “Скадовськ” ВМС України

Включений у склад 17 окремої бригади спеціального призначення ВМФ з базуванням у військовому порту Очакова.

15 квітня 1992 року разом з усім особовим складом військової частини 34391 екіпаж катера склав присягу на вірність народові України де отримав назву «Гайдамака».

Миколаївський суднобудівний завод відремонтує катер “Скадовськ” ВМС України

Фото: Миколаїв – місто корабелів

Раніше повідомлялося, що патрульний катер “Прилуки” та рейдовий тральщик “Генічеськ” поставлені у плавдок ДП “Миколаївський Суднобудівний Завод”.

В акваторію держпідприємства для проходження ремонту кораблі увійшли 1 квітня 2021 року.

Миколаївський суднобудівний завод відремонтує катер “Скадовськ” ВМС України

Фото: Миколаїв – місто корабелів

Патрульний (колишній ракетний) катер “Прилуки” (P153) чекає плановий доковий ремонт – дефектація та відновлення зовнішньої обшивки та конструкцій корпусу, ремонт гвинто-стернового пристрою, донно-забортної арматури, цистерн, трубопроводів, системи головного двигуна, електромеханічної системи тощо.

Рейдовий тральщик “Генічеськ” (M360) чекає капітальний ремонт, що окрім відновлення усіх корабельних систем, передбачає також повну заміну зовнішньої обшивки та багатьох конструкцій корпусу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України