Новини з Австрії

В Австрії спостерігається падіння температури: циклон принесе град і грози

Після недавнього періоду помірної температури в Австрії знову настає негода. Циклон «Євген» проноситься по Австрії і приносить сильні шквали, грози і іноді сніг

У західних частинах країни холодний фронт помітний вже вранці, але опади поки випадуть в основному на північній стороні Альп. Далі на схід теж буде хмарно, але все ще буде трохи сонця.

Холодний фронт перетне Відень і Айзенштадт близько полудня, а в другій половині дня прийде також у Грац і Клагенфурт. Всюди очікуються невеликі зливи, в районах, де раніше було трохи сонячного світла, будуть і грози. Ще один побічний ефект – освіження, особливо в північній половині регіону, від дуже різкого західного до північно-західного вітру. Максимальні денні температури від 11 до 21 градуса.

У четвер температура залишається невисокою. Протягом дня на північ від Дунаю, швидше за все, будуть йти спорадичні дощі. Сонце буде виходити в більшій частині країни ненадовго або в проміжках між ними. Ранні температури – від 1 до 8 градусів, максимальні денні температури від 10 до 18 градусів.

У п’ятницю холодний фронт пошириться по всій країні з хмарами, дощем і снігопадом. Велика частина опадів очікується на півдні Австрії.

Лінія випадання снігу тимчасово опускається до відміток близько 1 500 м над рівнем моря. До вечора фронт вже значно ослабне і опади будуть рідшими. Рання температура від 4 до 9 градусів, максимальна денна температура буде всього від 10 до 16 градусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України