В Австрії спостерігається падіння температури: циклон принесе град і грози

Після недавнього періоду помірної температури в Австрії знову настає негода. Циклон «Євген» проноситься по Австрії і приносить сильні шквали, грози і іноді сніг

У західних частинах країни холодний фронт помітний вже вранці, але опади поки випадуть в основному на північній стороні Альп. Далі на схід теж буде хмарно, але все ще буде трохи сонця.

Холодний фронт перетне Відень і Айзенштадт близько полудня, а в другій половині дня прийде також у Грац і Клагенфурт. Всюди очікуються невеликі зливи, в районах, де раніше було трохи сонячного світла, будуть і грози. Ще один побічний ефект – освіження, особливо в північній половині регіону, від дуже різкого західного до північно-західного вітру. Максимальні денні температури від 11 до 21 градуса.

У четвер температура залишається невисокою. Протягом дня на північ від Дунаю, швидше за все, будуть йти спорадичні дощі. Сонце буде виходити в більшій частині країни ненадовго або в проміжках між ними. Ранні температури – від 1 до 8 градусів, максимальні денні температури від 10 до 18 градусів.

У п’ятницю холодний фронт пошириться по всій країні з хмарами, дощем і снігопадом. Велика частина опадів очікується на півдні Австрії.

Лінія випадання снігу тимчасово опускається до відміток близько 1 500 м над рівнем моря. До вечора фронт вже значно ослабне і опади будуть рідшими. Рання температура від 4 до 9 градусів, максимальна денна температура буде всього від 10 до 16 градусів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh