Канадські вчені досліджували причину ламкості кісток

Проведені дослідження в Канаді показали, що люди, які мають в своєму житті алергію на коров’яче молоко, згодом будуть мати слабкі кістки.

Вчені з Монреальського університету (Universite de Montreal) досліджували причину непереносимості білка в молоці і виявили, що дана харчова алергія є найпоширенішою в США.

Вони вивчили історії хвороби 52 дітей, що мають алергію на коров’яче молоко, і побачили, що у 6% дітей низька мінеральна щільність кісткової тканини – із-за малого споживання дитиною кальцію, який є у складі молочних продуктів.

Щоб краще дослідити проблематику, канадські вчені вибрали близько 80 дітей від 7 до 11-12 років, які страждають харчовою алергією на молоко та іншими харчовими алергіями. З допомогою стандартних експериментів вони виміряли у них рівень мінеральної щільності кісткової тканини і перевірили кількість вітаміну D і кальцію в організмі.

В ході дослідження з’ясувалося, що у всіх дітей з алергією на коров’яче молоко – дефіцит кальцію та вітаміну D, а яквнаслідок – підвищена ламкість кісток. Відповідно, у дітей з іншою харчовою алергією, показники вищі і кращі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh