В Празі може з’явитися «нічний староста»

Депутати празької мерії вимагають заснувати посаду так званого «нічного старости», який вирішував би проблеми, пов’язані з нічним життям чеської столиці.

Нині керівництво столиці обговорює його права і обов’язки.

Мерія не вперше хоче заснувати особливу посаду для вирішення конкретних проблем. За часів мера Павла Бема в мерії працював омбудсмен з питань озеленення та прибирання, у нього була власна телефонна лінія.

Нагадаємо, раніше районні влади Праги 1 зажадали від мерії вивчити можливість скорочення робочого часу барів, нічних клубів та інших подібних закладів, розташованих у центрі столиці. Пропонується дозволити їм працювати лише до 02.00, а перед вихідними — до 03.00. А староста Праги 1 Олдржих Ломецкий пропонує підвищити акцизи на міцний алкоголь, щоб ударити по «алкогольного туризму», процвітаючому в центрі Праги.

У квітні 2018 р. з’явилася інформація, що районна влада щотижня отримують десятки скарг від мешканців центру чеської столиці. Нерідко одні й ті ж люди надсилають повторні скарги. Виною всьому іноземні туристи, які відвідують один бар за іншим. При цьому раніше такої кількості скарг не реєструвалося. Особливо іноземні гості «відрізняються» на вулицях Dlouhá, V Kolkovně, Vězeňská, Josefova.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh