Палац легендарного Розумовського у Відні виставлений на аукціон Сотбі

Шість спалень, п’ять повністю обладнаних ванних кімнат, «один з кращих прикладів віденського класицизму» — так описується віденський палац графа Розумовського на торговому майданчику аукціонного дому Sotheby’s. Ціна тільки «за запитом». На першому поверсі розташовані, крім іншого, державні кімнати, бальні та мармурові кімнати. На першому поверсі знаходяться колишні житлові приміщення графа, а також колишні офіси дипломатичного персоналу. Співробітники були розміщені в мезоніні.

Палац у саду між Rasumofskygasse і Geusaugasse займає площу близько 8500 квадратних метрів. Він був побудований в 1806 році для російського графа Андрея Кириловича Розумовського, який жив у цьому будинку до самої смерті. Граф Розумовський був одним з найбільш видатних російських політиків 18-19 століть, посланником Російської імперії в Австрії, меценатом, учасником знаменитого Чесменського бою, один із «стовпів» віденського вищого суспільства.

У 2003 році палац, включаючи 4500 квадратних метрів саду, був проданий приватним інвесторам, які провели капітальний ремонт палацу.

Садова вілла була відремонтована в період з 2011 по 2014 рік і за вдалий синтез історичної та сучасної архітектури проект був удостоєнний нагороди «Світового архітектурного фестивалю 2013». Ремонт включав в себе басейн, парну з джакузі і дві тераси.

Фото: orf.at

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh