Новини з Австрії

У федеральної землі Австрії стали визнавати тести самоперевірки на COVID-19

Напередодні відкриття 19 травня для жителів Верхньої Австрії є хороші новини. Домашні тести самоперевірки тепер визнаються в цій федеральній землі.

Це полегшення діє для всіх, хто не може швидко потрапити на тестову вулицю або хто обмежений у мобільності. З відкриттям 19 травня і відповідними заходами (ключове слово: протестований, вакцинований, видужав) тести самоперевірки на антигени також офіційно визнані для доступу.

Це стало можливим завдяки власній цифровій системі землі. Для проведення тесту «у вітальні» потрібне підключення до Інтернету і пристрій (смартфон, планшет) з камерою. Вся інформація про тест в вітальні з використанням QR-коду і відео, що пояснює, як це зробити, вже доступна за адресою: www.land-oberoesterreich.gv.at/corona-test.

Щоб зробити самотестування максимально захищеним від підробки, були прийняті деякі запобіжні заходи. У кожного набору для самотестування є QR-код, який прикріплюється до тесту. Зробивши знімок самоперевірки, ви повинні анулювати його, заштрихованими його ручкою, і зробити другу фотографію. Потім необхідно завантажити ці два зображення. Після цього ви отримаєте підтвердження по електронній пошті або SMS.

«Перевага цих« домашніх »тестів полягає в тому, що ви можете пройти тест в дуже короткі терміни, і цей результат офіційно визнається протягом 24 годин», – підкреслюють губернатор Томас Штельцер.

Для проведення тестів Верхня Австрія також надає 20 додаткових наборів для тестування на сім’ю на місяць. Однак, якщо у вас вдома достатньо тестів, вам знадобиться QR-код. Це також є в аптеках землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України