У федеральної землі Австрії стали визнавати тести самоперевірки на COVID-19

Напередодні відкриття 19 травня для жителів Верхньої Австрії є хороші новини. Домашні тести самоперевірки тепер визнаються в цій федеральній землі.

Це полегшення діє для всіх, хто не може швидко потрапити на тестову вулицю або хто обмежений у мобільності. З відкриттям 19 травня і відповідними заходами (ключове слово: протестований, вакцинований, видужав) тести самоперевірки на антигени також офіційно визнані для доступу.

Це стало можливим завдяки власній цифровій системі землі. Для проведення тесту «у вітальні» потрібне підключення до Інтернету і пристрій (смартфон, планшет) з камерою. Вся інформація про тест в вітальні з використанням QR-коду і відео, що пояснює, як це зробити, вже доступна за адресою: www.land-oberoesterreich.gv.at/corona-test.

Щоб зробити самотестування максимально захищеним від підробки, були прийняті деякі запобіжні заходи. У кожного набору для самотестування є QR-код, який прикріплюється до тесту. Зробивши знімок самоперевірки, ви повинні анулювати його, заштрихованими його ручкою, і зробити другу фотографію. Потім необхідно завантажити ці два зображення. Після цього ви отримаєте підтвердження по електронній пошті або SMS.

«Перевага цих« домашніх »тестів полягає в тому, що ви можете пройти тест в дуже короткі терміни, і цей результат офіційно визнається протягом 24 годин», – підкреслюють губернатор Томас Штельцер.

Для проведення тестів Верхня Австрія також надає 20 додаткових наборів для тестування на сім’ю на місяць. Однак, якщо у вас вдома достатньо тестів, вам знадобиться QR-код. Це також є в аптеках землі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh