Новини з Австрії

В Австрії після операцій уролога у пацієнтів виявлено випадки імпотенції – двоє чоловік відібрало собі життя

Верховний суд виніс перше рішення у справі уролога, який нібито зробив п’ятьох чоловіків імпотентами після операції

Одному з потерпілих вища судова інстанція присудила компенсацію в розмірі 50 000 євро. Оперативне втручання суд розцінив як явне зловживання службовим становищем.

У 36-річного чоловіка почалися проблеми з сексом. Переконаний, що це не пов’язано з проблемами психічного здоров’я, він звернувся до уролога д-ру. Ральфа Хервіга. Той рекомендував операцію по усуненню «венозного витоку» в статевому члені. Лікар пообіцяв, що операція (вартість 3 500 євро) буде швидкою, простою та безпечною. Але врешті-решт настало остаточне постійне безсилля. Одна вена була необоротно пошкоджена.

Потерпілий пацієнт з адвокатом подав до суду на уролога. Його звинувачують в нанесенні тілесних ушкоджень з серйозними довгостроковими наслідками і шахрайстві. Крім того, лікар прооперував ще п’ять пацієнтів, які також фігурують в обвинувальному висновку.

Неминуча імпотенція довела до самогубства двох чоловік

Поки уролог люто заперечує звинувачення і захищає свої методи лікування. Верховний суд постановив, що процедура не була показана і не проводилася відповідно до норм медичної науки. Також пацієнтів не поінформували належним чином про ризики операції.

Нещодавно уролог потрапив в заголовки новин з іншого питання. Одна з його компаній підписала вигідний контракт вартістю вісім мільйонів євро з землею Тіроль на проведення ПЛР-тестів – без участі в тендері. Є підозра на корупцію.

Як повідомляється, д-р Хервіг не зміг взяти участь в кримінальному процесі в п’ятницю. Зараз він знаходиться в лікарні через нібито проблеми з серцем. Однак навряд чи проблеми можуть бути серйозними. Лікар, якого вже виключили з Медичної асоціації у Відні, продовжує практикувати в Дубаї. На 29 травня можна записатися на прийом у Німецькому медичному центрі. Доктор Хервіг буде там особисто, – обіцяють в приймальні центру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України