Новини з Австрії

Австрійський канцлер Себастіан Курц отримав «Приз свободи ЗМІ»

Після короткого відео, в якому були показані старі сцени передвиборної кампанії і навіть візит Курца до Папи Римського у 2018 році, Курц в своїй вдячній промові згадав насамперед про важливість об’єднаної Європи, в яку «маленька країна Австрія» хоче внести свій вклад

«Австрія закріпилася в Західній Європі, але знову і знову намагається побудувати міст в Східну Європу. Балкани також повинні стати частиною EC », – підкреслив Курц. «Люди хочуть жити в Європі, в якій немає держав першого і другого класу».

Канцлер також розповів про глобальну економічну конкуренцію, тому що, за його словами, у багатьох відношеннях Європу «не тільки наздогнали, але й обігнали».

«Ми повинні працювати разом, щоб ЄС залишався сильним місцем для ведення бізнесу і не ставав млявим і самовдоволеним», – підкреслив Курц.

Медіа-премія Weimer Media Group (WMG) присуджується в сьомий раз і завжди відзначає громадських діячів, які, на думку журі, особливо прихильні свободі вираження думок, соціальній взаємодії, політичному діалозі і демократії.

Свого часу цю нагороду отримали Рейнхард Кардинал Маркс, Крістіан Лінднер, Йенс Вайдманн, Жан-Клод Юнкер і принц Монако Альбер II.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України