канцлер Себастіан Курц отримав «Приз свободи ЗМІ»
канцлер Себастіан Курц отримав «Приз свободи ЗМІ»

Австрійський канцлер Себастіан Курц отримав «Приз свободи ЗМІ»

Після короткого відео, в якому були показані старі сцени передвиборної кампанії і навіть візит Курца до Папи Римського у 2018 році, Курц в своїй вдячній промові згадав насамперед про важливість об’єднаної Європи, в яку «маленька країна Австрія» хоче внести свій вклад

«Австрія закріпилася в Західній Європі, але знову і знову намагається побудувати міст в Східну Європу. Балкани також повинні стати частиною EC », – підкреслив Курц. «Люди хочуть жити в Європі, в якій немає держав першого і другого класу».

Канцлер також розповів про глобальну економічну конкуренцію, тому що, за його словами, у багатьох відношеннях Європу «не тільки наздогнали, але й обігнали».

«Ми повинні працювати разом, щоб ЄС залишався сильним місцем для ведення бізнесу і не ставав млявим і самовдоволеним», – підкреслив Курц.

Медіа-премія Weimer Media Group (WMG) присуджується в сьомий раз і завжди відзначає громадських діячів, які, на думку журі, особливо прихильні свободі вираження думок, соціальній взаємодії, політичному діалозі і демократії.

Свого часу цю нагороду отримали Рейнхард Кардинал Маркс, Крістіан Лінднер, Йенс Вайдманн, Жан-Клод Юнкер і принц Монако Альбер II.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh