Авторські статтіДіаспора

В отриманні італійського громадянства відмовлять за незнання мови

Відмову в наданні італійського громадянства можуть обгрунтувати недостатнім знанням італійської мови

Адміністративний суд Лаціо визнало легітимним позицію МВС, яке відмовило іноземцю в наданні італійського громадянства, базуючись на оцінках, отриманих в квестурі і префектурі.

Щоб отримати італійське громадянство, іноземець повинен володіти рядом реквізитів, встановлених італійським законодавством. Зокрема, це стосується оцінки успішності інтеграції іноземця в італійське суспільство.

Достатній рівень володіння італійською мовою є один з основних факторів, за яким відбувається оцінка можливості надання іммігранту громадянства Італії.

Ті ж самі умови поширюються на отримання посвідки на проживання для довгострокових жителів ЄС: згідно зі ст. 9 законодавчого указу 286/1998 року перш ніж надати іноземцеві постійний дозвіл на проживання в Італії, потрібно пройти тест на знання італійської мови.

Постанова Адміністративного суду Лаціо, прийняв сторону МВС Італії, який відмовив іноземцю в наданні громадянства Італії, грунтуючись на оцінках квестури і префектури провінції Равенни, де постійно проживає іноземець.

Судді в черговий раз підтвердив той факт, що для отримання громадянства іноземець повинен володіти усіма встановленими законом реквізитами, без винятку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.