В оперативному командуванні «Південь» виконують завдання з територіальної оборони. Фото

    Особовий склад оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗС України відпрацьовує завдання в рамках ініційованого Президентом України — Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України командно-штабного навчання з територіальної оборони.

Серед іншого учасники навчання практично виконують формування з числа військовозобов’язаних стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів в південних областях України, проводять їх бойове злагодження та вдосконалюють порядок застосування під час виконання завдань з територіальної оборони.

Зокрема, завершено формування роти охорони в одному з районів Одеси та загону оборони на півночі Одещини. Для цього спільно з місцевими органами державної влади було практично проведено оповіщення і збір особового складу, відпрацьовано питання розміщення, організації тилового забезпечення цих підрозділів.

Після складання Військової присяги на вірність українському народові військовозобов’язані приступили до занять із загальновійськових дисциплін — тактики, вогневої, інженерної та спеціальної підготовок, тощо. Також з відмобілізованими буде проведено курс з вивчення норм міжнародного гуманітарного права.

Після зборів військовозобов’язані повернуться до своїх повсякденних справ у «цивільному» житті. В подальшому вони братимуть участь у періодичних зборових заходах для вдосконалення військових навичок, щоб за потреби ефективно виконувати завдання з територіальної оборони.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh