Авторські статті

В оперативному командуванні «Південь» виконують завдання з територіальної оборони. Фото

    Особовий склад оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗС України відпрацьовує завдання в рамках ініційованого Президентом України — Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України командно-штабного навчання з територіальної оборони.

Серед іншого учасники навчання практично виконують формування з числа військовозобов’язаних стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів в південних областях України, проводять їх бойове злагодження та вдосконалюють порядок застосування під час виконання завдань з територіальної оборони.

Зокрема, завершено формування роти охорони в одному з районів Одеси та загону оборони на півночі Одещини. Для цього спільно з місцевими органами державної влади було практично проведено оповіщення і збір особового складу, відпрацьовано питання розміщення, організації тилового забезпечення цих підрозділів.

Після складання Військової присяги на вірність українському народові військовозобов’язані приступили до занять із загальновійськових дисциплін — тактики, вогневої, інженерної та спеціальної підготовок, тощо. Також з відмобілізованими буде проведено курс з вивчення норм міжнародного гуманітарного права.

Після зборів військовозобов’язані повернуться до своїх повсякденних справ у «цивільному» житті. В подальшому вони братимуть участь у періодичних зборових заходах для вдосконалення військових навичок, щоб за потреби ефективно виконувати завдання з територіальної оборони.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.