Авторські статті

Автомобільний парк львівських військових медиків поповнився унікальною штатною одиницею

   У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону міський голова Львова Андрій Садовий урочисто вручив ключі від автомобіля швидкої допомоги, який місто закупило у концерну «Електрон».

На сьогодні, це перший в західному регіоні спеціальний транспортний засіб підвищеної прохідності, колісна формула 4?4.1, з комплектом медичної апаратури та засобів екстреної допомоги. Він призначений для транспортування, здійснення основного медичного догляду та нагляду за пацієнтом, надання кваліфікованої медичної допомоги, у т.ч. екстреної медичної допомоги, проведення інтенсивної терапії і моніторингу на догоспітальному етапі хворим та потерпілим безпосередньо як на місці виклику так і під час їх транспортування до стаціонарних лікарень. Автомобіль може експлуатуватися в складних погодних умовах та в умовах бездоріжжя. Наразі в стислий термін він пройде реєстрацію, далі — обкатку на Яворівському полігоні та, за першої необхідності, буде направлений до зони АТО: в мобільний госпіталь.

Начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда розповів про те, що потреба в таких автомобілях є вкрай актуальною. За його словами для того аби якісно надавати медичну допомогу постраждалим таких машин на західних теренах має бути не менше десятка.

Під час імпровізованого брифінгу для представників ЗМІ генеральний конструктор заводу «Електронмаш» концерну «Електрон» Станіслав Войтків розповів про те, що новинку сертифіковано у відповідності до вимог Національного стандарту «Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх устаткування» ДСТУ 7032:2009 та директиви 70/156/ЕЕС для транспортних засобів спеціального призначення у комплектації медичним обладнанням та устаткуванням за типом В і зареєстрований Державною службою України з лікарських засобів як медичний виріб.

Начальник відділення реанімації підполковник медичної служби Ольга Зачепа розповіла про оснащення медичного блоку: «Його укомплектовано засобами перенесення та іммобілізації пацієнта, обладнанням для вентиляції легенів, портативною системою контролю дихання, дефібрилятором з реєстратором показників пацієнта, діагностичною апаратурою: електрокардіографом, інфузійною системою тощо. Комплектами перев’язувальних матеріалів і засобами догляду за пацієнтом та відповідними медикаментами».

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.