Авторські статті

«Пернатих» призначенців не вистачить, щоб подавити волю народу

На Майдані стоять справжні герої, яких не лякають ні примхи зими, ні страх перед тим, що будь-якої миті можна отримати смертельну кулю, ані бузувірські закони регіоналів та комуністів, прийняті 16 січня. Вони стоять і вірять, і та віра передається нам. І незалежно від того, де сьогодні живемо, на півночі, півдні, центрі чи півдні, ми повинні бути разом з ними.

Влада має страх перед силою народу. Штурм обласних адміністрацій свідчить про те, що з майданівцями підніма-ється уся Україна. Не лише захід, центральна, північна Україна цьому приклад. Мітинги на підтримку Майдану послідовно просуваються на схід та південь. Люди поступово прозрівають. Політично сліпі стають зрячими, глухі починають чути, німі починають говорити. Влада розуміє, що втримати народ їй вже не вдається. «Пернатих» призначенців не вистачить, щоб подавити волю народу. Отож, коли минулої суботи лідери опозиції пішли на черговий раунд переговорів з владою, народ очікував. Але не таких сенсацій. Янукович запропонував Арсенію Яценюку очолити уряд, а Віталію Кличку посаду віце-прем’єра з гуманітарних питань. Таким чином, перезавантажити уряд і відправити у відставку надокучливого дідугана Азірова, у якого нічого святого у серці. З якої планети він спостерігає за подіями в Україні – невтямки.

Звісно, опозиція не боїться відповідальності. Але за «щедрими дарами данайців» проглядається «троянський кінь». Бо, згадаймо, лише, коли президент звечора аплодував Майдану, вночі відбулася перша кривава розправа. І, зрештою, щоб прийняти таке політичне рішення, потрібна згода Майдану. Та на це він вже не піде. Досі жодного винного не покарали за підняття руки, кийка, катування, знущання з мирних людей. І хто відповість за кров безневинних людей? Станом на цю хвилину було відомо про смерть восьми активістів Майдану. Досі залишається невідомою доля одного з лідерів Автомайдану Дмитра Булатова.

Минулої неділі, чи не вперше за всю історію Революції Гідності, у Києві не було віча. Натомість люди прямували у Михайлівський золотоверхий собор, де відбулося прощання із другим загиблим – громадським активістом – білорусом Михайлом Жизневським. Так, в незалежній Україні разом з її синами – львів’янином Юрієм Вербицьким та Романом Сеником (кров на порятунок жителя Турківщини здали понад 300 людей, та безжальна мисливська куля, якими полюють на великих тварин – кабанів, ведмедів, вкоротила йому віку), гинуть представники інших національностей.

На Дніпропетровщині у неділю всією громадою проводжали в останню путь вірменина Сергія Нігояна, який з перших днів Майдану був у столиці, став його символом.

А ми сьогодні хочемо відати владу одним звільненням Азарова, антомість призначенням Клюєва на його місце?! Якщо ми залишимо Януковича на його посаді, репресії подовжуться, продовжитьс режим диктатури та міліцейської країни. Ми сьогодні маємо приклад бандитизму тітушок, превселюдних вбивств, викрадення та катування людей.

Ви собі уявіть, якщо Янукович надалі буде президентом з якою жорстокістю репресії продовжуться після Майдану. Скільки ще буде вбивств та безвісти пропавших. Не за це стоїть мадан. Владу потрібно змінювати! Як то кажуть “риба починає гнити з голови”… Ніщо не робиться в країні без вказівки та відомства президента. Всупереч він запевняє, що у влади руки “чисті”. Як вже взялися за це, то “Разом і до кінця”!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України