В Житомирі відкриють виставку Андрею Шептицькому

11 грудня 2015 року о 12.00.у м. Житомирі з нагоди святкування 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, видатного ієрарха Української Греко-Католицької Церкви, мислителя, філософа і мецената європейського масштабу, у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича буде відкрито фотодокументальну виставку «Андрей Шептицький: великий і незнаний».

У виставці використано матеріали Центрального державного архіву України у м. Львів, галузевого Державного архіву вищих органів влади та управління України, Центру досліджень визвольного руху, Музею Української революції 1917-1921 р.р., Музею сакрального мистецтва імені о. Антона Петрушевича Львівської митрополії УГКЦ, особистого архіву проф. В.І.Сергійчука.

У конференц-залі бібліотеки також передбачається зустріч громадськості з доктором соціальної економіки, доцентом Папського Григоріанського університету (Рим) Зіновієм Свередою та  віце-канцлером Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ Миколою Сулимою. Тема зустрічі: «Примирення в Українському Народі на прикладі життя і діяльності митрополита Андрея Шептицького».

Планується обговорити життєвий шлях митрополита – приклад того, як можна прожити достойне життя навіть у вкрай несприятливих обставинах. «Це нагадування нам усім, що людське життя – та цінність, яку не можна описати, виміряти, і саме воно має стояти у центрі усього. Попри масштаб фігури, для багатьох в Україні Андрей Шептицький лишається «великий і незнаний», зазначають організатори заходу.

Фотовиставка буде діяти до 14 грудня 2015 року.

Вхід вільний.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh