Авторські статтіНовини

В Ізраїлі археологи виявили давньоримські амулети у формі пеніса

Археологи, що працюють на півночі Ізраїлю, виявили римський будинок, якому близько 1,900 років. Археологи також виявили амулети у формі статевого члена у верхній частині будинку, які часто носили, щоб запобігти нещастю.

Дослідники з коледжу Карфаген в штаті Вісконсін виявили будинок в Ізраїлі, який, на їхню думку, вік якого кінець першого або початок другого століття нашої ери. Виступаючи на конференції в Торонто, професор Даніель Шоуволтер, який вів розкопки, сказав, що піоловина будинку була оштукатурена, а його стіни були покриті фресками. Складні фрески включали зображення дерев, рослин, птахів, риб і качок. Дослідники не впевнені, кому належав цей будинок в стародавні часи.

Спілкуючись з журналістами, професор Шоуволтер сказав: “Можна було б припустити, що він, можливо, був введений в експлуатацію римським чиновником, який жив у цьому районі, але це також може бути будинок місцевої еліти, яка запозичила деякі традиційні римські мотиви в оформленні”.

Досі дослідники розкопали лише частину будинку, але планують повернутися на місце, щоб дізнатися більше про стародавні руїни. Будинок був зруйнований, ймовірно, на початку третього століття, так як дослідники виявили шар заливки. Серед заливки було кілька амулетів у формі людського пеніса.

Бронзові дзвіночки звані tintinnabula, які виглядають як фалос, були вироблені в Помпеях, щоб захиститися від пристріту та інших зловмисних впливів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України