Авторські статтіНовини

Вчені дізналися, як визначити наявність минулих життів

У східних філософських системах є таке поняття як реінкарнація, що означає перевтілення душ. Багато людей цим захоплені, бо вони хочуть думати, що з рослини вони зможуть втілитися в людину, а потім після смерті в тварину. Прихильники реінкарнації визначили шість ознак, за якими можна встановити, що в душі існувало минуле.

1. Людина бачить сни, які повторюються. Одній жінці регулярно снився страшний сон: вона в образі маленької дівчинки біжить по темному коридору у вбранні часів 30-х рр XX століття. Слідом за нею несеться невідомий чоловік, озброєний сокирою. Коли переслідувач схопив її, то жінка прокинулася. Якщо індивіду снитися, що він-інша людина і це сновидіння час від часу відвідує його, то за словами східних філософів, у людини було минуле життя.

2. Розвинуте шосте почуття. Інтуїція є у всіх людей. У молодому віці вона розвинена не сильно, з віком і набуттям життєвого досвіду, вона посилюється. Розвинена вроджена інтуїція – ознака реінкарнованої душі.

3. Пам’ять про те, чого не було. Іноді людина може докладно пам “ятати випадки, які з нею не відбувалися. Наприклад, у мозку заклалося уявлення про власну старість. Такий фактор в реальності трапляється рідко.

4. Моменти передбачень. Адепти індуїзму свважають, що люди можуть бачити майбутнє за допомогою думок, почуттів і зору. У психіатрії це називається несвідомим. Цей механізм ще не вивчений, але на Сході кажуть, що такі можливості відкриваються у людей після переселення.

5. Відчувати себе старшим. Такий варіант може зустрітися, коли людям здається, що їх душі живуть більше, ніж прожили вони самі. Якщо індивід мудрий і до нього прийшла зрілість у ранньому віці, то у нього за спиною минуле життя.

6. Людина співвідносить себе з певною культурою або епохою. Приміром, хтось народився в 1980-х, а його приваблює період 1920-х. Чи громадянин з чистою німецькою кров’ю потрапляє в Сан-Франциско і отримує відчуття, що ніби приїхав додому. Індуїсти повідомляють, що в минулому житті він вже там жив.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України