Авторські статтіНовини

Вчені з’ясували, як шлюб впливає на інтимне життя і заробіток чоловіків

Фахівці провели ряд експериментів і дізналися, як шлюб впливає на секс і гаманець чоловіків. Результати показали, що одружені представники сильної статі мають кращий секс, заробляють більше грошей і живуть довше, ніж їхні самотні колеги.

Вчені одностайно стверджують, що одружені чоловіки мають кращий і різноманітний секс, а не один раз в місяць в нудній позі, як прийнято вважати в суспільстві. Згідно з останніми дослідженнями Інституту вивчення сім’ї, понад 50 відсотків чоловіків говорять про те, що їх повністю влаштовує сексуальне життя з дружиною. Фахівці пояснюють це тим, що одружені пари, як правило, мають великий психологічний і ментальний зв’язок зі своїм партнером. Жінки почувають себе впевнено і розкуто, тільки в тому випадку, коли по-справжньому можуть довіряти чоловікові і коли в парі існує глибокий зв’язок. Це є однією з причин, чому секс краще в довгострокових відносинах. Крім того, чоловіки відчувають себе більш сексуально задоволеними, коли вони знають, що їх партнер довгостроковий.

Доведено, що одружені чоловіки також мають більший заробіток, ніж їхні неодружені колеги. Як правило, чоловіки, які перебувають в офіційному шлюбі, працюють більше, у результаті стають багатшими. Згідно зі статистикою, одружені заробляють на 10-40 відсотків більше, ніж самотні чоловіки. Більш того, у шлюбі чоловік живе приблизно на 10 років довше, ніж неодружені. Вчені кажуть, що це відбувається тому, що у таких чоловіків є людина, яка про них дбає і, в разі необхідності, відправить на візит до лікаря.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України