Авторські статтіНовини

В Івано-Франківську презентували фільм і книжку про владику Павла Василика

У четвер, 15 вересня, в кінотеатрі “Люм’єр”, м.Івано-Франківськ відбулися прем’єра документального фільму та презентація книги “Незламний воїн Христовий”, присвячені 90-тій річниці від Дня народження: ісповідника віри, багаторічного в’язня радянських таборів, одного із ініціаторів виходу з підпілля Української-Греко Католицької церкви, першого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії, владики Павла (Василика).

Розпочався урочистий захід із привітань: режисерів, операторів, акторів та меценатів даного фільму. На прем’єру також прибули: Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський, Кир Володимир (Війтишин), єпископ-помічник Йосафат (Мощич), численне духовенство Івано-Франківської та Коломийсько-Чернівецької єпархій, родичі, приятелі та друзі покійного владики Павла.

Із привітальним словом до гостей звернувся рецензент книги “Незламний воїн Христовий”, близький приятель єпископа Павла, митрополит Володимир (Війтишин), який поділився своїми особистими моментами життя, які зв’язані з владикою Павлом. Також про життя єпископа розповів рідний брат покійного владики, завідувач кафедри сакрального мистецтва Львівської Національної Академії Мистецтв, заслужений художник України, Роман Василик.

Опісля всі присутні мали змогу переглянути сам фільм, а на завершення камерний хор спілки журналістів України виконав пісню-молитву “Бережи мій Боже Україну”.

Джерело: diocese.ko.if.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України