Працівники і волонтери Карітасу Львова здійснили прощу до Марійського центру у с. Заглина

З нагоди початку нового навчального і церковного року працівники і волонтери Карітасу Львова здійснили прощу до Марійського центру у с. Заглина Жовківського району на Львівщині. Разом молились на молебні до Пресвятої Богородиці, пили воду з цілющого джерела, насолоджувались неповторними краєвидами, а сміливіші навіть скупались у неймовірно холодній, як на спекотну погоду, воді басейну.

Очолив молебень директор БФ «Карітас-Львів УГКЦ», о. Андрій Сенейко, який зазначив, що всі добрі справи потрібно починати з молитви, щоб отримати благословення на добрі починання. Спільна молитва свідчить також про здорову спільноту, вона надихає і відкриває нові горизонти. Молитва допомагає у праці, робить серце більш чутливим і відкритим до людської біди і горя.

Працівники і волонтери подякували Господеві за всі отримані ласки і благодаті у цьому році. Цей рік особливий для Карітасу Львова, адже у ньому збіглось кілька ювілеїв. Насамперед, рік, що минає, проголосив Папа Франциск Ювілейним роком Божого Милосердя, а милосердя є фундаментом діяльності Карітасу. У 2016 Карітас Львова підсумував 20-ліття свого соціального служіння. Попереду – нові виклики і подальша клопітка праця, спрямована на допомогу найбільш вразливим верствам суспільства.

Заглина – одне із тих благодатних місць на землі, де об’явилась Богородиця. Цей край славився своєю святістю ще у XV –XVI ст., коли на теренах сьогоднішнього села Монастирок розташувався чоловічий монастир отців Василіян. За переказами, у XVII ст., Пречиста Діва Марія об’явилась дівчинці-пастушці Марії і відкрила їй цілюще джерело. Згодом воно отримало назву Святе джерело Пречистої Діви Марії, а в народі його називають «Маруся». На свято Положення дорогоцінного пояса Пресвятої Богородиці, 13 вересня, у це відпустове місце численно приїжджають паломники. Біля джерела виліковують численні недуги, а багато оздоровлень зафіксовані.

Сьогодні біля джерела моляться як греко-католики, так і віряни Української Православної Церкви Київського патріархату. Тут розпочато також будівництво храму на честь блаженного священномученика Василя Величковського УГКЦ.

Джерело: caritas-lviv.org

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh