Авторські статтіНовини

В Африці придумали незвичайний спосіб захисту стад худоби від левів

У Ботсвані (Африка) придумали незвичайний спосіб захисту стад худоби від левів. Винахід належить вченому Нілу Джордану з Австралії.

Згідно з його ідеєю, якщо на задній частині тулуба тварин намалювати очі, то леви практично припинять нападати на них. Спочатку ідея піддалася критиці. Але після проведених експериментів було встановлено, що вона працює. Вчений проаналізував успіхи 2 стад: в одних був малюнок очей на задній частині тулуба, а в інших небуло. Виявилося, що за 2 тижня дослідження, перша група не втратила ні одного представника, а друга втратила 3 особини.

Також до справи підключилися фахівці з левам. Вони відзначили, дійсно, ці хижаки воліють нападати тоді, коли їх жертва дивиться в протилежну сторону. Саме подібним способом леви воліють полювати.


Таким чином волонтери і тваринники вже приступили до використання цієї методики. Єдине, худобу доведеться розмальовувати кожні 2-3 тижня, так як фарба стирається. Проте знайшлися і ті, хто попереджають, що леви дуже розумні істоти. Їх можна обдурити тільки кілька разів, потім вони все зрозуміють.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України