Авторські статтіДіаспора

В Італії прийнято закон, що захищає неповнолітніх мігрантів

В Італії прийнято закон, що захищає неповнолітніх мігрантів
В Італії прийнято закон, що захищає неповнолітніх мігрантів

Італія зобов’язалася приймати неповнолітніх і забезпечувати їм однакові права з їх європейськими однолітками.

Палата депутатів італійського парламенту прийняла 29 березня закон, що захищає права неповнолітніх мігрантів, що опинилися на території країни без супроводу дорослих.

Відповідно до нових правил, пише La Repubblica, Італія зобов’язана приймати у себе їх всіх і гарантувати їм права, однаковими із європейськими однолітками.

Суд Італії засудив українця до 20 років в’язниці за подвійне вбивство

Згідно з даними МВС країни, в минулому році на узбережжі Італії, перш за все, на Сицилії висадилися майже 26 тисяч «безпритульних» дітей і підлітків. Як з’ясувалося в ході перевірок, близько 6 тисяч з них «загубилися» і про їхню долю нічого не відомо. Не виключено, каже депутат від правлячої Демократичної партії Барбара Полластріні, що є одним з авторів закону, що зниклі можуть виявитися легкою здобиччю злочинних організацій і сучасних работоргівців.

Відповідно до вимог нового закону, в період проходження процедури ідентифікації та встановлення віку одиноким малолітнім мігрантам італійська влада повинні надати місце в підлітковому центрі попереднього перебування, забезпечивши при цьому їх «культурним посередником», гарантувавши медичне обслуговування і можливість вчитися, а також протягом місяця призначити спеціально підготовленого опікуна. Одночасно з цим буде вестися пошук їхніх батьків і родичів.

«Італія може пишатися тим, що є першою країною в Євросоюзі, яка взяла на озброєння закон, який розглядає будь-яку дитину, перш за все, як дитину незалежно від її статусу біженця або простого мігранта», – прокоментувала рішення італійських парламентаріїв директор «Програми Італія – Європа »міжнародної організації Save the Children Раффаеле Мілано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.