«Cooperatores Veritatis». Збірка богословських праць на ювілей Венедикта XVI

З нагоди 90-річчя Папи-емерита Венедикта XVI вийшла у світ книга під назвою «Cooperatores Veritatis» – збірка творів 13-ти всесвітньо відомих богословів, біблійних вчених та філософів, які починаючи з 2011 року були нагороджені премією Фонду імені Йозефа Ратцінґера. Назва книги є гаслом єпископського служіння Папи-емерита та в перекладі на українську мову означає «Співробітники істини».

Збірку надрукувало Ватиканське видавництво, а упорядкували її П’єрлука Адзаро та голова «Фундації Йозефа Ратцінґера – Венедикта XVI» отець Федеріко Ломбарді. Презентація відбудеться 6 квітня 2017 р. в Папському Інституті Патристики «Августиніанум».

Серед авторів – наймолодший преміант Фонду, італійський бібліст Інос Ваффі, православний богослов Іоанніс Коуремпелес з Греції та професор філософії з Лівану Набіль ель-Курі, який одним з перших отримав премію як серед неєвропейців. Єдиною жінкою серед авторів є французька біблістка Анн-Марі Пеллетьє, якій Папа Франциск доручив написати текст роздумування до цьогорічної «Хресної дороги», що відбудеться в Страсну П’ятницю у Колізеї.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh