Духовне

«Cooperatores Veritatis». Збірка богословських праць на ювілей Венедикта XVI

З нагоди 90-річчя Папи-емерита Венедикта XVI вийшла у світ книга під назвою «Cooperatores Veritatis» – збірка творів 13-ти всесвітньо відомих богословів, біблійних вчених та філософів, які починаючи з 2011 року були нагороджені премією Фонду імені Йозефа Ратцінґера. Назва книги є гаслом єпископського служіння Папи-емерита та в перекладі на українську мову означає «Співробітники істини».

Збірку надрукувало Ватиканське видавництво, а упорядкували її П’єрлука Адзаро та голова «Фундації Йозефа Ратцінґера – Венедикта XVI» отець Федеріко Ломбарді. Презентація відбудеться 6 квітня 2017 р. в Папському Інституті Патристики «Августиніанум».

Серед авторів – наймолодший преміант Фонду, італійський бібліст Інос Ваффі, православний богослов Іоанніс Коуремпелес з Греції та професор філософії з Лівану Набіль ель-Курі, який одним з перших отримав премію як серед неєвропейців. Єдиною жінкою серед авторів є французька біблістка Анн-Марі Пеллетьє, якій Папа Франциск доручив написати текст роздумування до цьогорічної «Хресної дороги», що відбудеться в Страсну П’ятницю у Колізеї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.