Папа до мусульманської делегації: важливість вміти спокійно слухати одні одних

Про вміння спокійно слухати одні одних говорив Папа Франциск до делегації імамів з Великобританії, яких він прийняв у середу 5 квітня 2017 року перед загальною аудієнцією з прочанами.

Лідерів мусульманських громад супроводжував кардинал Вінсент Нікольс, архиєпископ Вестмінстерський та кардинал Жан-Луї Торан, президент Папської Ради у справі міжрелігійного діалогу.

Вітаючи мусульманську делегацію, Святіший Отець наголосив, що спокійно слухаючи одні одних, не треба поспішати з відповіддю. «Потрібно прийняти слово брата чи сестри, а потім замислитись, щоб дати свою відповідь. Але дуже важливою є здатність до слухання. Коли люди мають здатність слухати, о говорять неголосно, спокійно… Коли ж тієї здатності не мають, то говорять голосно, а навіть кричать. Між братами ми всі повинні говорити й взаємно слухати одні одних, говорячи повільно, спокійно, спільно шукаючи дороги. А коли слухаємо й розмовляємо одні з одними, то ми вже перебуваємо на правильному шляху», – вказав Папа Франциск, на закінчення додавши: «Дякую вам за цю дорогу, якою прямуєте і прошу у всемогутнього й милосердного Бога, щоб благословив вас. І прошу молитись за мене!».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh