Діаспора

В Італії у трагічному ДТП загинув 27-річний хлопець із України

Антон Тимчишин, 27-річний хлопець із України, що жив у Пінероло, загинув у ДТП, яка сталася в обідній час в середу, 17 лютого 2021 р

Молодий кухар з Пінероло загинув в результаті аварії у Вільяр-Перосі. Антон Тимчишин, 27 років, який родом з України, їхав на своєму Kawasaki 650, коли збив 57-річного на борту ACEA Fiat Panda. Зіткнення відбулося в Назіонале, на U2, близько полудня.

Про трагічну подію повідомило Голосу українському місцеве видання Torinoggi

ДТП вивчають карабінери Вільяра Перози та компанія Пінероло.

Сильний удар катапультував його на асфальт після прольоту декількох метрів.

Колишній учень Превера, його професори запам’ятали як хорошого учня. Раніше він також грав у керлінг у Пінероло. Друзі у його профілі у Facebook пам’ятають його посмішку та доброту, а також щирість дружби.

Водія автомобіля, 57-річного італійця, доставили у відділок швидкої допомога лікарні Пінероло, із легкими пораненнями.

Згідно свідчень безпосередніх свідків, мотоцикл рухався у напрямку Пінаски, тоді як автомобіль, який рухався йому назустріч несподівано повернув ліворуч на вулицю Браіда.

Антон Тимчишин закінчив Інститут вищої освіти Артуро Превер, здобувши професію повара та готельної гостинності. Викладачі запам’ятали як хорошого учня.

Він захоплювався керлінгом – складною, як технічно, так і стратегічно грою на крижаному майданчику, за своїм принципом гра схожою на боулінг на траві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України