Авторські статтіТехно

Вчені: Фітнес-браслети приносять більше шкоди, ніж користі

Американські вчені з Університету Джонса Хопкінса закликають людей припинити користуватися різними фітнес-браслетами, оскільки вони приносять більше шкоди, ніж користі. Про це повідомляє спеціалізований інформаційний портал Мedikforum.

За останні роки збільшився попит на фітнес-браслети, які рахують пройдені кроки свого володаря і стежать за рівнем і результативністю фізичних навантажень у загальному. За останніми даними, тільки жителі Великобританії щороку купують більше трьох мільйонів фітнес-браслетів, у США цей показник ще вищий. Однак, фахівець в області комп’ютерних наук з Університету Джонса Хопкінса Грег Хагер стверджує, що більшість додатків і нових гаджетів не проходили повноцінних наукових досліджень. Більш того, вчений говорить, що пристрої пропонують фізичне навантаження, не враховуючи здібності людини і стан її здоров’я. Такий підхід для деяких людей може бути небезпечним.

Думки вченого Грега Хагера дотримуються і фахівці з Університету Піттсбурга, де експерти провели спеціальні дослідження і з’ясували, що люди, які постійно користуються фітнес-браслетами, в результаті худнуть значно менше від тих, хто вважає за краще дотримуватися стандартних методик схуднення. Браслети пропагують проходити щодня 10 тисяч кроків, але не всі зможуть витримати таке навантаження. Лікарі не рекомендують слабким або літнім людям користуватися такими гаджетами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.