Право

В Херсоні поліцейські допомогли повернутися додому ветерану Другої світової війни, який загубився у місті

Подія сталася пообіді біля Херсонського відділу поліції. До працівників мобільної групи реагування на факти домашнього насильства Головного управління Нацполіції області підійшов літній чоловік, який виглядав розгубленим. Він попросив поліцейських допомогти йому повернутися додому. Пенсіонер не пам’ятав ні своє ім’я, ні адресу проживання і не знав, як повернутися додому. 

З особистих речей у чоловіка було лише посвідчення ветерана Другої світової війни, а в обкладинці поліцейські виявили клаптик паперу з номером телефона. Правоохоронці зателефонували на номер і їм відповів син чоловіка. Він пояснив, що 95-річний батько ще вранці пішов на ринок і не повернувся, а телефона він не має. Поліцейські відвезли ветерана додому, де він упізнав сина і щиро подякував працівникам поліції. Чоловік пояснив, що пішов на ринок, загубився там, від пережитого стресу забув і своє ім’я, і адресу проживання. А коли вийшов з ринку і побачив людей у формі поліцейських, то одразу підійшов до них по допомогу. Син ветерана також подякував поліцейським і пояснив, що спеціально вклав у батькове посвідчення номер свого телефона у разі непередбачуваної ситуації.

Шановні громадяни! Якщо ви маєте літніх родичів, які часто забувають інформацію про себе і можуть загубитися, обов’язково подбайте про те, щоб у них з собою завжди був листок з номерами телефонів родичів. Також можна покласти записку з номерами контактних телефонів у кишеню або нашити бирки з телефоном та іншими даними людини на підкладку верхнього одягу. Дбайте про своїх літніх родичів!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України