Трагедія в баденській клініці: жінка померла від такого ж препарату, що і Майкл Джексон

Новий поворот трагедії про смерть пацієнта в Нижній Австрії

Жінка померла у п’ятницю після операції в клініці з лікування безпліддя в Бадені (Нижня Австрія).

За даними розтину, стався септичний шок. З тих пір ще дві інші жінки перебувають у відділеннях інтенсивної терапії. Поліція і прокуратура, крім іншого, проводять розслідування за фактами вбивства з необережності і нанесення тяжкої шкоди здоров’ю.

За словами адвоката Кесслера, який представляє анестезіолога, який брав участь у всіх трьох операціях і підозрюваного в першу чергу, слід припускаті медикаментозну, а не людську помилку. Згідно з даними, в якості доказів фігурують хірургічна посуд і дві пляшки від різних фармацевтичних компаній з залишками анестезуючого засобу пропофол. До речі, поп-зірка Майкл Джексон помер від передозування цього наркотику.

Однак відомо , що передозування в клініці не було. Згідно з даними «Кроні», анестезіолог, приніс дві дози препарату пропофолу зі своєї власності практики у Відні і змішав їх разом. Пляшки, можливо, вже були відкриті. Зрештою, продукти могли бути заражені мікробами, що і призвело до смерті. Одне можна сказати напевно: не вся партія була забруднена.

«Ми глибоко шкодуємо про це сумному подію  та підтримуємо всіма доступними нам засобами розслідування. Звичайно, ми відразу ж почали внутрішнє розслідування для з’ясування причини. Ми зібрали всю команду і хочемо детально відновити кожен крок в лікуванні», — сказала доктор Назіра Піцініс, директор клініки в Бадені.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Vienna Press / Andreas TISCHLER

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh