Новини з Австрії

Трагедія в баденській клініці: жінка померла від такого ж препарату, що і Майкл Джексон

Новий поворот трагедії про смерть пацієнта в Нижній Австрії

Жінка померла у п’ятницю після операції в клініці з лікування безпліддя в Бадені (Нижня Австрія).

За даними розтину, стався септичний шок. З тих пір ще дві інші жінки перебувають у відділеннях інтенсивної терапії. Поліція і прокуратура, крім іншого, проводять розслідування за фактами вбивства з необережності і нанесення тяжкої шкоди здоров’ю.

За словами адвоката Кесслера, який представляє анестезіолога, який брав участь у всіх трьох операціях і підозрюваного в першу чергу, слід припускаті медикаментозну, а не людську помилку. Згідно з даними, в якості доказів фігурують хірургічна посуд і дві пляшки від різних фармацевтичних компаній з залишками анестезуючого засобу пропофол. До речі, поп-зірка Майкл Джексон помер від передозування цього наркотику.

Однак відомо , що передозування в клініці не було. Згідно з даними «Кроні», анестезіолог, приніс дві дози препарату пропофолу зі своєї власності практики у Відні і змішав їх разом. Пляшки, можливо, вже були відкриті. Зрештою, продукти могли бути заражені мікробами, що і призвело до смерті. Одне можна сказати напевно: не вся партія була забруднена.

«Ми глибоко шкодуємо про це сумному подію  та підтримуємо всіма доступними нам засобами розслідування. Звичайно, ми відразу ж почали внутрішнє розслідування для з’ясування причини. Ми зібрали всю команду і хочемо детально відновити кожен крок в лікуванні», — сказала доктор Назіра Піцініс, директор клініки в Бадені.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Vienna Press / Andreas TISCHLER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України